Karmel Maryi Matki Nadziei

i św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Ełku

12 lat naszej obecności w Ełku
" św. Teresa od Jezusa Kto prawdziwie miłuje, ten wszędzie i na każdym miejscu miłuje i pamięta o umiłowanym. Byłaby to rzecz smutna, gdybyśmy nie mogli się modlić inaczej, tylko schowani w kącie. "

św. Teresa od Jezusa

Pozdrawiamy wszystkich Przyjaciół i dziękujemy za pozostawienie znaku swej obecności :)

Uprzejmie prosimy o używanie polskich znaków oraz o nienadużywanie WIELKICH LITER
(czyli wyłączenie klawisza CAPS LOCK!).

Wyślij wiadomość

Solve the equation: 77 minus 15 equals

Beata: Pozdrowienia

Kochane Siostry, Często proszę Was o modlitwę w różnych intencjach. Pewnie już znacie mnie z tego imienia i maila. Dziękuję za modlitwę i ofiarę za te osoby. Nie zdarzyło się, aby te prośby nie były przez Pana Boga wysłuchane. oczywiście zgodnie z Jego wolą. Teraz napisałam błaganie o zerwanie z nałogiem alkoholizmu dla Tadeusza. Wierzę, że Pan Bóg wysłucha i tę moją prośbę przy wielkim udziale Was. Z nadzieją i podziękowaniami Beata...


sobota, 24, czerwiec 2017 07:02
Justyna Collins: Księga gości

Kochane siostry, ja was nie znam i nic o zakonie nie wiem, ale jesteście bliskie sercu mojemu. Dziękuję, za każdą z was. Kocham was.


środa, 24, maj 2017 14:59
Babcia: prośba

Proszę o łaskę zdrowia dla malutkiej Marysi. Proszę o modlitwę.


czwartek, 27, kwiecień 2017 08:58
Mama: prośba

Proszę o zdrowie dla córki i szczęśliwy przebieg radioterapii i proszę o zdrowie dla jej małego synka, żeby zaczął chodzić. Proszę o modlitwę.


czwartek, 27, kwiecień 2017 08:57
Natalia: Pozdrowienia

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy dużo zdrowia, błogosławieństwa Bożego życzy Natalia z rodziną z Radziejowa.


niedziela, 19, marzec 2017 13:45
Magda: Dziękuję!

Dziękuję za skrzynkę modlitewną. W ciężkich chwilach raźniej być z kimś i wiedzieć, że ktoś wspiera modlitwą. Bóg zapłać za posługę!


środa, 15, marzec 2017 11:09
Gość: modlitwa dziękczynienia

Drogie Siostry, chcę podzielić się z Wami radością: tak jak dziękowałyście Bóg wypełnił moje prośby. Jestem przeszczęśliwa. Chciałabym – byście ze mną dziękowały także za nadchodzący ważny dzień w moim życiu – by wszystko zostało ułożone zgodnie z planem, wszyscy uczestnicy byli zdrowi i pełni energii, całość dopięta na ostatni guzik. O emocjonalne i duchowe głębokie owoce. By każdy wyszedł tego dnia umocniony, z radością, dobrymi wspomnieniami i wziął dużo dobrego dla siebie. O dobry każdy kolejny i kolejny dzień naszego życia – byśmy wypełnili swoją misję. Dziękuję Wam! D.


sobota, 04, luty 2017 00:13
Gość: życzenia

Dziękuję za tę trudną i piękną służbę dla Kościoła i świata. Bóg zapłać Bożena


czwartek, 02, luty 2017 21:30
Kasia: Życzenia

Z okazji dnia Życia Konsekrowanego, składam wam Drogie Siostry najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, miłości, nieustającej nadziei i wiary. Życzę również, ciągłej opieki Matki Bożej i wspomagania św. Teresa od Jezusa w trudach waszej posługi. Dziękując za wasze trwanie i modlitwę za nas wszystkich z całego serca, pełna podziwu dla waszego życia jeszcze raz składam najserdeczniejsze życzenia. Pozostawiając również Was w swojej modlitwie, Kasia


czwartek, 02, luty 2017 10:05
Magdalena: Podziękowanie

Drogie i Kochane Siostry dziękuję że przypadkowo spotkałam Was w pociągu i dodałyście mi otuchy oraz wzmocniłyście moją wiarę za Waszym wstawiennictwem proszę o modlitwę, aby Bóg pozwolił przyjąć sakrament komunii świętej oraz aby pomógł mi w zdrowiu. Bóg zapłać.


sobota, 21, styczeń 2017 11:36
 
Powered by Phoca Guestbook