Karmel Maryi Matki Nadziei

i św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Ełku

12 lat naszej obecności w Ełku
" św. Teresa od Jezusa (...) jeśli naprawdę żałujemy za swoje grzechy i mamy postanowienie nie obrażać Pana więcej, On przywraca nam dawną swoją przyjaźń i na nowo daje nam łaski, które przedtem dawał, a nieraz i dużo większe, jeśli ktoś gorącą swoją skruchą na to zasłużył. "

św. Teresa od Jezusa

Tu możesz wpisać intencję, w której prosisz o modlitwę. Po uaktualnieniu wpisów,
będzie mogła ją przeczytać każda osoba przeglądająca księgę.
Wszystkich, którzy pragną, by powierzane intencje znane były tylko nam - prosimy o pisanie na adres klasztornej skrzynki mailowej: karmel.elk@gmail.com
Uprzejmie prosimy o używanie polskich znaków oraz o nienadużywanie WIELKICH LITER (czyli wyłączenie klawisza CAPS LOCK!).

Wyślij wiadomość

Solve the equation: 65 minus 12 equals

Dane zebrane w tym formularzu nie są nikomu przekazywane i przetwarzane są jedynie i wyłącznie w podstawowym zakresie zgodnym z celem działania tej strony - jako wpis Księgi Intencji / Księgi Gości. Strona publikuje nazwę użytkownika, datę wpisu oraz temat i treść intencji / pozdrowień.

Jeżeli tego warunku nie akceptujesz formularz nie prześle Twojej prośby o modlitwę / czy też Twoich pozdrowień lub podziękowań.

Intencje, które chcesz polecić naszej modlitwie, lub inne wpisy, które chcesz nam przekazać, ale nie chcesz aby zostały umieszczone na stronie, prosimy wysyłać na adres: karmel.elk@gmail.com.

Jeżeli chcesz usunąć wcześniej zamieszczony wpis - prosimy o wysłanie (z adresu e-mail podanego we wpisie) informacji, ze wskazaniem daty wpisu i nazwy użytkownika.


Karolina: Prośba o modlitwę

Proszę o modlitwę w intencji pojednania z Krzysztofem.


wtorek, 14 sierpień 2018 14:27
Teresa: prośba o modlitwę

Proszę o modlitwę za męża Adama o zerwanie z nieczystością, nawrócenie i powrót do Boga


wtorek, 14 sierpień 2018 11:27
Olek: Proszę o modlitwę

Szczęść Boże! Proszę o modlitwę w intencji, którą nosze w sercu. Bóg zapłać za modlitwę. Olek


wtorek, 14 sierpień 2018 10:47
Gość: Proszę o modlitwę

Proszę o modlitwę za moją rodzinę o dar rozeznania, aby wszystko było zgodne z wolą Boga, oraz o opiekę Maryi


wtorek, 14 sierpień 2018 09:27
Urszula: Prośba

Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrej pracy, zgodnie z Wolą Bożą. Proszę o łaskę nawrócenia w mojej Rodzinie. Św. Tereso wstawiaj się za mną i za moją Rodziną. Amen


wtorek, 14 sierpień 2018 08:52
Beata: O spokój dla córki.

Proszę o modlitwy za moją córkę o spokój i bezpieczeństwo, aby były narzeczony dał jej wreszcie spokój, o opiekę Królowej Różańca Świętego.


wtorek, 14 sierpień 2018 06:44
Małgorzata: Prośba o modlitwę o uzdrowienie

Drogie siostry! Serdecznie Was proszę o wsparcie modlitewne w intencji Renaty, o szczęśliwą operację i uzdrowienie z raka piersi. Boże daj jaj siłę i cierpliwość w tych trudnych dniach.


poniedziałek, 13 sierpień 2018 15:09
Maciej: Intencja

Drogie Siostry! Proszę o modlitwę w intencjach: - o ratunek dla małżeństwa Agnieszki Mariusza, - o błogosławieństwo Boże i opiekę Maryi dla ich dzieci. Dziękuję i pozdrawiam - Maciej


poniedziałek, 13 sierpień 2018 09:57
Gość: Matura

Prosimy o modlitwę za syna, którego czeka poprawka z egzaminu ustnego z języka polskiego. Prosimy Boga, żeby syn zdecydował się na naukę i podejście do tego egzaminu. Boże obudź go z tego zniechęcenia, marazmu, nicości, ospałości, ucieczki przed światem. Ratuj naszego syna. Nic już sami nie umiemy zrobić, aby pomóc..


niedziela, 12 sierpień 2018 22:23
Gość: Błaganie o cud

My rodzice, blagamy Cię Panie Jezu o cud zdrowia fizycznego i psychicznego dla Michała i Artura!


niedziela, 12 sierpień 2018 22:13
 
Powered by Phoca Guestbook