Karmel Maryi Matki Nadziei

i św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Ełku

12 lat naszej obecności w Ełku
" św. Teresa od Jezusa Wszystko od tego zależy, abyśmy oddali się Jemu bez podziału i nieodwołalnie, i w niczym nie krępowali Jego działania w nas, tak iżby mógł rządzić i rozporządzać jak swoją rzeczą. "

św. Teresa od Jezusa

Tu możesz wpisać intencję, w której prosisz o modlitwę. Po uaktualnieniu wpisów,
będzie mogła ją przeczytać każda osoba przeglądająca księgę.
Wszystkich, którzy pragną, by powierzane intencje znane były tylko nam - prosimy o pisanie na adres klasztornej skrzynki mailowej: karmel.elk@gmail.com
Uprzejmie prosimy o używanie polskich znaków oraz o nienadużywanie WIELKICH LITER (czyli wyłączenie klawisza CAPS LOCK!).

Wyślij wiadomość

Obrazek Captcha


Gość: Prośba o modlitwę

Proszę Siostry o modlitwę, bym dobrze i szybko wykonała pracę, z która mam teraz problem, o pokój i radość na święta, dobre wyniki mamy oraz o to by mój kolega mnie przeprosił za wiele lat złego postępowania, bo nie chcę z nim zrywać relacji ale więcej lekkoducha nie wytrzymam. Proszę o modlitwe za ks. Andrzeja, Br. Edwarda.


wtorek, 12, grudzień 2017 21:05
Sylwia: Prośba o modlitwę

Proszę o modlitwę za małżeństwo Oli i Giuseppe, aby odnaleźli drogę do siebie, ale także do Boga i w Nim szukali pomocy. Bóg zapłać za modlitwę


wtorek, 12, grudzień 2017 13:08
Jadwiga: Bóg najlepszym lekarzem

Proszę o modlitwę w intencji mojej córki Agaty, aby dobry Bóg obdarzył ją łaską uzdrowienia z głębokiej depresji i z fibromalgii, choroby wiążącej się z depresją. Proszę również dla niej o łaskę powrotu do życia w wierze. Składam serdeczne Bóg zapłać.


poniedziałek, 11, grudzień 2017 20:57
Gość: Prośba

Proszę o modlitwę w intencji o szybkie uzdrowienie z choroby i powrót do normalnego życia.


poniedziałek, 11, grudzień 2017 15:37
Damian: proszę o modlitwę

Proszę o modlitwę za mnie, aby znikł stan zapalny ogólny w moim organizmie, o uzdrowienie mnie, o oczyszczenie i o Dary Ducha Świętego dla mnie. Bóg zapłać za modlitwę..


poniedziałek, 11, grudzień 2017 15:12
Danuta: Prośba o modlitwę

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus, bardzo proszę o modlitwę za moją córkę Kasię i jej nienarodzonego jeszcze syneczka. Ich życie jest zagrożone..


niedziela, 10, grudzień 2017 21:56
Halina: uzdrowienie

O zdrowie dla wnuczka Antosia, aby tak często nie chorował, aby miał dobry kontakt wzrokowy, dobrze rozumiał rzeczywistość i stał się otwartym, spokojnym, radosnym i mądrym chłopcem. Bóg zapłać.


niedziela, 10, grudzień 2017 12:51
Sylwia: Prośba

Proszę o modlitwę za mnie. Proszę o modlitwę w bardzo ważnej Bogu wiadomej intencji. Bóg zapłać. Sylwia.


sobota, 09, grudzień 2017 19:57
Magdalena: prośba o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego męża Marcina

Panie Jezu dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego za wstawiennictwem Św. Judy Tadeusza i Św. Siostry Faustyny proszę Cię o łaskę aby wyniki badań lekarskich mojego męża Marcina były w normie, zwłaszcza żeby białko w moczu u Marcina było znacznie poniżej 0,5 grama, a parametry wątroby albuminy i bilirubina były w normie, aby nie miał marskości wątroby. Jezu ufam Tobie. Amen


sobota, 09, grudzień 2017 15:22
Iwona: prośba o modlitewną

Bardzo proszę o modlitwę w intencji Julii, o łaskę przemiany serca i nawrócenie, aby odnalazła drogę do pojednania ze swoją babcią Mariolą.


piątek, 08, grudzień 2017 16:59
 
Powered by Phoca Guestbook