Karmel Maryi Matki Nadziei

i św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Ełku

12 lat naszej obecności w Ełku
" św. Teresa od Jezusa Prawdziwa pokora nie wprowadza zamieszania wewnętrznego, ani niesmaku, ani ciemności, ani oschłości, ale na odwrót – przynosi duszy wesele, pokój, słodycz i światło. "

św. Teresa od Jezusa

Tu możesz wpisać intencję, w której prosisz o modlitwę. Po uaktualnieniu wpisów,
będzie mogła ją przeczytać każda osoba przeglądająca księgę.
Wszystkich, którzy pragną, by powierzane intencje znane były tylko nam - prosimy o pisanie na adres klasztornej skrzynki mailowej: karmel.elk@gmail.com
Uprzejmie prosimy o używanie polskich znaków oraz o nienadużywanie WIELKICH LITER (czyli wyłączenie klawisza CAPS LOCK!).

Wyślij wiadomość

Obrazek Captcha


Anna: prośba o modlitwę

Bardzo proszę o modlitwę za nawrócenie chrześniaka Michała oraz chęć do nauki. Bardzo dziękuję. Bóg zapłać!


sobota, 14, październik 2017 00:32
Gość: kurs Nowe Życie

Proszę o modlitwę za kurs Nowe Życie, który odbędzie się w Borowej Wsi w terminie 17-19 listopada, za ekipę kursu oraz uczestników o ochronę, piękne owoce tego czasu dla każdej osoby i umocnienie wierze.


piątek, 13, październik 2017 21:57
Róża: proszę o modlitwę

proszę o modlitwę w intencji naprawienia relacji z ludźmi, których skrzywdziłam swoim zachowaniem i mową. Dobry Boże uchroń, uchowaj, uratuj te relacje, by znowu między nami było jak dawniej, byśmy sobie wybaczyli nawzajem. I stali się prawdziwymi przyjaciółmi. Kochana Maryjo, prowadź tę sprawę, polecaj ją dobremu Bogu, otocz mnie Swoją opieką, bym już nigdy nie czyniła zła. I była taka jak Ty.


piątek, 13, październik 2017 19:55
Anna: Prośba o modlitwę

Proszę o to, żeby Bóg pomógł mi i wyzwolił od natrętnych myślach, uwolnił od złości, lęku i rozpaczy oraz dał łaskę dobrej spowiedzi


piątek, 13, październik 2017 18:14
Halina: uzdrowienie wnuczka

Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla wnuczka Antosia, aby dobrze rozumiał rzeczywistość, stał się otwartym i dobrym chłopcem. Bóg zapłać.


piątek, 13, październik 2017 07:16
Małgorzata: prośba o modlitwę

Boże ratuj mnie i moją rodzinę - jeśli zabiorą mi pracę nie będziemy mieli z czego żyć! Błagam pomóż nam...


piątek, 13, październik 2017 06:42
Gość: Zdrowie

O uzdrowienie z choroby afektywnej dwubiegunowej oraz zaburzeń osobowości, co wiąże się z problemem podjęcia pracy a szczególnie zawodowej jako górnik. Bóg zapłać. Mariusz F.


czwartek, 12, październik 2017 22:40
Gość: prośba

Szczęść Boże. Serdecznie proszę o modlitwę w intencji Mateusza. O łaskę zdrowia dla nieg,o dar przebaczenia, potrzebne łaski dla rodziny i przemiane serca dla Eweliny.  Z wdzięcznością s. Ewelina


czwartek, 12, październik 2017 21:12
Gość: Prośba

prośba o zdanie egzaminu aplikacyjnego. i światło Ducha Świętego


czwartek, 12, październik 2017 09:24
Jola: Prośba o modlitwę

Matko Najświętsza otocz matczyną opieką Klaudię i Natanielka, wyproś dla nich łaskę uzdrowienia ich życia i wypełnienia tego życia wiarą, miłością, prawdą, radością, szczęściem, dobrobytem, wsparciem ze strony dobrych ludzi. Jezu, ufam Tobie. Amen. Jola


środa, 11, październik 2017 20:07
 
Powered by Phoca Guestbook