Karmel Maryi Matki Nadziei

i św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Ełku

12 lat naszej obecności w Ełku
" św. Teresa od Jezusa … postęp duszy nie polega na tym aby dużo rozmyślała, tylko na tym, by dużo miłowała. "

św. Teresa od Jezusa

Tu możesz wpisać intencję, w której prosisz o modlitwę. Po uaktualnieniu wpisów,
będzie mogła ją przeczytać każda osoba przeglądająca księgę.
Wszystkich, którzy pragną, by powierzane intencje znane były tylko nam - prosimy o pisanie na adres klasztornej skrzynki mailowej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Uprzejmie prosimy o używanie polskich znaków oraz o nienadużywanie WIELKICH LITER (czyli wyłączenie klawisza CAPS LOCK!).

Wyślij wiadomość

Obrazek Captcha

Dane zebrane w tym formularzu nie są nikomu przekazywane i przetwarzane są jedynie i wyłącznie w podstawowym zakresie zgodnym z celem działania tej strony - jako wpis Księgi Intencji / Księgi Gości. Strona publikuje nazwę użytkownika, datę wpisu oraz temat i treść intencji / pozdrowień.

Jeżeli tego warunku nie akceptujesz formularz nie prześle Twojej prośby o modlitwę / czy też Twoich pozdrowień lub podziękowań.

Intencje, które chcesz polecić naszej modlitwie, lub inne wpisy, które chcesz nam przekazać, ale nie chcesz aby zostały umieszczone na stronie, prosimy wysyłać na adres: karmel.elk@gmail.com.

Jeżeli chcesz usunąć wcześniej zamieszczony wpis - prosimy o wysłanie (z adresu e-mail podanego we wpisie) informacji, ze wskazaniem daty wpisu i nazwy użytkownika.


Gość: Prośba

Proszę o modlitwę za mojego syna Macieja o łaskę uzdrowienia, nawrócenia, odnowienia życia sakramentalnego i wszelkie potrzebne łaski. Bardzo dziękuję za modlitwę.


niedziela, 14 sierpień 2022 18:30
Gość: Prośba o modlitwę

O potrzebne łaski dla Andrzeja i Bożeny Foks.


niedziela, 14 sierpień 2022 12:04
Witold: Prośba o modlitwę

Z całego serca dziękuję za modlitwę za Wandę z Gdańska. Otrzymaliśmy informację, iż ostateczne wyniki badań będą znane dopiero po 18.08.2022 r. Chcieliśmy poprosić o dalszą modlitwę o uzdrowienie, dobre wyniki badań, zdrowie, bezpieczeństwo i Błogosławieństwo Boże dla Wandy z Gdańska. Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.


sobota, 13 sierpień 2022 19:52
Gość: prośba

Proszę o modlitwę w intencji Piotra o Bożą pomoc w jego trudnościach życiowych, o ochronę Jezusa i Matki Bożej, o prowadzenie Ducha Świętego, o mądrość , o ochronę przed wrogami, Boże błogosław mu. Amen. Proszę o modlitwę za mnie w pewnej intencji.Amen.


sobota, 13 sierpień 2022 13:59
Karolina z Giżycka: Prośba

Proszę o modlitwę za umierającego Jana


piątek, 12 sierpień 2022 20:05
Jolanta: Prośba o ratunek Sakramentu Malzenstwa

Goraca i blagalna prosba o modlitwe wstawiennicza dla Danusi i Jacka o ratunek Sakramentu Malzenstwa, Twoje Niepokalane Serce Matko Najukochansza prosze, zanies obojga do Najswietszego Serca Pana Jezusa, ukryj Jezu tych dwojga ludzi, ten Sakrament malzenstwa w Ranie Twego Serca, obmyj ich Twoja Najswietsza i Najdrozsza krwia. Blagam o ich przemiane duchowa w wierze., nadziei i Milosci Bozej. Amen


piątek, 12 sierpień 2022 16:40
Anna: prośba o modlitwę

Matko Boża, Twoim modlitwom i wstawiennictwu do Boga, powierzam Magdalenę i dzieciątko w Jej łonie. Proś Jezusa, Twojego Syna, by Dziecko rozwijało się prawidłowo i urodziło się zdrowe a Jego Mama spełniała się w roli matki i żony. Jezu błogosław tej rodzinie.


piątek, 12 sierpień 2022 13:06
Gość: Rozbite małżeństwo

O powrót i realizacje przysięgi małżeńskiej Jakuba i Halszki


czwartek, 11 sierpień 2022 23:48
Gość: Uzdrowienie

O uzdrowienie i opiekę Matki Bożej dla synka Adasia. Oraz nawrócenie i poprawę życia dla męża.


czwartek, 11 sierpień 2022 23:38
Elżbieta: Prośba o modlitwę

O przebaczenie grzechów naszej rodziny i naprawienie skutków oraz konsekwencji tych grzechów przez Miłosierdzie Boże. Matko Boża Miłosierdzia wstawiaj się za nami.


czwartek, 11 sierpień 2022 20:57
 
Powered by Phoca Guestbook