Karmel Maryi Matki Nadziei

i św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Ełku

12 lat naszej obecności w Ełku
" św. Teresa od Jezusa Wiecie, że Bóg jest wszędzie; jasną zaś i niewątpliwą jest prawda, że gdzie jest król, tam jest i dwór jego, więc gdzie jest Bóg, tam jest i niebo. "

św. Teresa od Jezusa

Tu możesz wpisać intencję, w której prosisz o modlitwę. Po uaktualnieniu wpisów,
będzie mogła ją przeczytać każda osoba przeglądająca księgę.
Wszystkich, którzy pragną, by powierzane intencje znane były tylko nam - prosimy o pisanie na adres klasztornej skrzynki mailowej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Uprzejmie prosimy o używanie polskich znaków oraz o nienadużywanie WIELKICH LITER (czyli wyłączenie klawisza CAPS LOCK!).

Wyślij wiadomość

Obrazek Captcha

Dane zebrane w tym formularzu nie są nikomu przekazywane i przetwarzane są jedynie i wyłącznie w podstawowym zakresie zgodnym z celem działania tej strony - jako wpis Księgi Intencji / Księgi Gości. Strona publikuje nazwę użytkownika, datę wpisu oraz temat i treść intencji / pozdrowień.

Jeżeli tego warunku nie akceptujesz formularz nie prześle Twojej prośby o modlitwę / czy też Twoich pozdrowień lub podziękowań.

Intencje, które chcesz polecić naszej modlitwie, lub inne wpisy, które chcesz nam przekazać, ale nie chcesz aby zostały umieszczone na stronie, prosimy wysyłać na adres: karmel.elk@gmail.com.

Jeżeli chcesz usunąć wcześniej zamieszczony wpis - prosimy o wysłanie (z adresu e-mail podanego we wpisie) informacji, ze wskazaniem daty wpisu i nazwy użytkownika.


Patryk: pilne
PAX ,za uczniów, za konających, w BOGU wiadomej i pilnej w intencji, którą noszę w sercu, jak też, bym zdał pomyślnie egzaminy tym roku, jak też dostał rentę na rozprawie 24 kwietnia, podobnie też bym z niemieckiego i chemii mógł dostać dwa, jak i z angielskiego. Za nowych parlamentarzystów.

środa, 10 kwiecień 2019 20:55
Gość: Prośba
O modlitwę za Natalie M. i jej chłopaka Dominika D., aby porzucili grzeszne i niszczące życie i odnaleźli pokój i miłość w ramionach kochającego Boga. Maryjo, Matko Miłosierdzia... miłosierdzia!

środa, 10 kwiecień 2019 15:24
Gość: prośba
Matko Boża, proszę pomóż Tomaszowi pojednać się z Bogiem, wyjść z nałogów i zdać maturę.

środa, 10 kwiecień 2019 15:10
Beata: 53 lata razem
Proszę o modlitwę za moich Rodziców Marię i Tadeusza z okazji 53 rocznicy ślubu o zdrowie i szczęśliwe dalsze wspólne lata.

środa, 10 kwiecień 2019 09:03
Ewa C.: Prośba o modlitwę
Proszę o modlitwę za rozwój dzieła Różańca Rodziców za dzieci na inne parafie w naszym dekanacie częstochowskim. Dziękuję.

wtorek, 09 kwiecień 2019 11:10
Gość: prośba
Matko Boża, proszę o powrót do zdrowia dla 9 letniej Ali, ulgę w cierpieniu oraz nadzieję i ufność dla jej rodziców.

wtorek, 09 kwiecień 2019 10:11
Kinga: Prośba o modlitwę
O powrót do zdrowia, uzdrowienie układu moczowego, uniknięcie operacji, podjęcie właściwych decyzji życiowych

wtorek, 09 kwiecień 2019 07:59
Wiesia: praca i godność
Przez Serce Maryi i Św. Józefa za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II o dobrą pracę i godziwe wynagrodzenie. Panie ulituj się nade mną i daj łaskę zmiany kontraktu ze śmieciowego na dobry i stabilny

poniedziałek, 08 kwiecień 2019 21:55
Krzysztof : prośba o modlitwę
Serdecznie proszę o modlitwę w następujących intencjach: właściwego dokończenia przeze mnie pracy nauczycielskiej w bieżącym roku szkolnym (o ustanie oskarżeń wobec mnie i uniknięcie ewentualnych konsekwencji karnych bądź dyscyplinarnych), zdrowie dla Mamy (poprawę pracy serca, zapobieżenie udarom i innym chorobom) i dla mnie (ustanie stanów lękowych), pokój naszych serc.

poniedziałek, 08 kwiecień 2019 19:49
Gość: Prośba o modlitwę

Proszę o modlitwę, abym zdała egzamin z wszystkich jego części.


poniedziałek, 08 kwiecień 2019 13:27
 
Powered by Phoca Guestbook