Karmel Maryi Matki Nadziei

i św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Ełku

12 lat naszej obecności w Ełku
" św. Teresa od Jezusa Jeśli patrząc na waszego Oblubieńca, takie męki cierpiącego, poczujecie w sobie potrzebę przemówienia do Niego i wylania przed Nim swego serca, mówcie i owszem, tylko nie wysilajcie się na piękne i wytworne wyrazy, ale mówcie w prostych słowach, wychodzących wprost z serca, bo On takie tylko ceni. "

św. Teresa od Jezusa

Tu możesz wpisać intencję, w której prosisz o modlitwę. Po uaktualnieniu wpisów,
będzie mogła ją przeczytać każda osoba przeglądająca księgę.
Wszystkich, którzy pragną, by powierzane intencje znane były tylko nam - prosimy o pisanie na adres klasztornej skrzynki mailowej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Uprzejmie prosimy o używanie polskich znaków oraz o nienadużywanie WIELKICH LITER (czyli wyłączenie klawisza CAPS LOCK!).

Wyślij wiadomość

Solve the equation: 95 plus 139 equals

Dane zebrane w tym formularzu nie są nikomu przekazywane i przetwarzane są jedynie i wyłącznie w podstawowym zakresie zgodnym z celem działania tej strony - jako wpis Księgi Intencji / Księgi Gości. Strona publikuje nazwę użytkownika, datę wpisu oraz temat i treść intencji / pozdrowień.

Jeżeli tego warunku nie akceptujesz formularz nie prześle Twojej prośby o modlitwę / czy też Twoich pozdrowień lub podziękowań.

Intencje, które chcesz polecić naszej modlitwie, lub inne wpisy, które chcesz nam przekazać, ale nie chcesz aby zostały umieszczone na stronie, prosimy wysyłać na adres: karmel.elk@gmail.com.

Jeżeli chcesz usunąć wcześniej zamieszczony wpis - prosimy o wysłanie (z adresu e-mail podanego we wpisie) informacji, ze wskazaniem daty wpisu i nazwy użytkownika.


Justyna : Prośba o modlitwę

Szczęść Boże! Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej siostry Gosi. Aby przetrwała najtrudniejsze chwile nie tracąc ufności i wiary w Pana, zawsze szukała i wykonywała to, czego On od niej oczekuje. I aby Bóg pozwolił jej poradzić sobie z przeciwnościami i słabościami, dopomógł wygrać tą walkę. O opiekę Matki Bożej nad nią. Dziękuję, wspieram Siostry swoją modlitwą.


sobota, 28 styczeń 2023 07:32
Anna: O nawrócenie męża

Z całego serca proszę Drogie Siostry - o modlitwę w intencji nawrócenia i przemianę serca mojego męża Tomasza. O zgodę, miłość i błogosławieństwo w naszym małżeństwie. Bóg zapłać.


sobota, 28 styczeń 2023 01:22
Adam B.: rozwód

Proszę o uratowanie rodziny. Żeby żona oddaliła pozew o rozwód. O miłość i pokój w rodzinie.


czwartek, 26 styczeń 2023 21:10
Gość: Zdrowie i potrzebne łaski

Św. Józefie, wyproś mi cud, a także proszę o potrzebne łaski dla mojej rodziny szczególnie mamy, babci i Bena, a także uzdrowienie z zapalenia pęcherza, aby nie doszło do komplikacji i się już nie ciągnęło oraz uzdrowienie z chronicznego kaszlu. Bóg zapłać.


czwartek, 26 styczeń 2023 19:09
Mama: Prośba

Błagam o modlitwe o zdrowie dla Gosi i Mateusza.


czwartek, 26 styczeń 2023 14:27
Agnieszka: prośba o modlitwę Winnica Racheli Wrocław

Prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji Winnicy Racheli - rekolekcje dla osób dotkniętych aborcją, które odbędą się we Wrocławiu w dniach 27-29 stycznia. Prosimy o modlitwę za osoby uczestniczące i za osoby organizujące rekolekcje, oraz za ich rodziny i bliskich. O prowadzenie Najświętszej Maryi oraz o owoce tych rekolekcji.


czwartek, 26 styczeń 2023 12:30
Gość: prośba

Proszę o modlitwę w intencji Teresy: zmianę i podjęcie najlepszej dla niej pracy, światło Ducha Świętego w jej sytuacji zawodowej i mieszkaniowej, Boże prowadzenie w tym. Uwolnienie od lęku, ograniczeń blokujących podjęcie lepszej pracy.


czwartek, 26 styczeń 2023 09:13
Gość: Prośba o modlitwę

Szczęść Boże , Proszę o modlitwę rozeznania woli Bożej na ten czas, o łaskę i światło czy idę dobrą drogą , czy jest zgodna z Jego wolą.


środa, 25 styczeń 2023 23:37
Gość: Prośba o modlitwę

Bardzo proszę o modlitwę o uwolnienie od złych duchów, o wyrzucenie ich i wypędzenie z mojego domu i posiadłości, Proszę o zniszczenie czarów rzuconych na mnie, mój dom, o zniszczenie więzów łączących mnie ze złymi ludźmi, duchami. Proszę o obronę Boga Trójjedynego, Matki Bożej, Archanioła Michała Rafała i Gabriela dla Joanny , Andrzeja, Marty ich rodzin.


środa, 25 styczeń 2023 13:58
Daniel : Prośba o modlitwe

Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia kręgosłupa i jelit Daniela, uzdrowienie u Zofii szumów usznych, a u Eugeniusza raka prostaty. Proszę też o uzdrowienie Joanny z celiakli. Bóg zapłać


środa, 25 styczeń 2023 13:17
 
Powered by Phoca Guestbook