Karmel Maryi Matki Nadziei

i św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Ełku

12 lat naszej obecności w Ełku
" św. Teresa od Jezusa Wszystko od tego zależy, abyśmy oddali się Jemu bez podziału i nieodwołalnie, i w niczym nie krępowali Jego działania w nas, tak iżby mógł rządzić i rozporządzać jak swoją rzeczą. "

św. Teresa od Jezusa

Tu możesz wpisać intencję, w której prosisz o modlitwę. Po uaktualnieniu wpisów,
będzie mogła ją przeczytać każda osoba przeglądająca księgę.
Wszystkich, którzy pragną, by powierzane intencje znane były tylko nam - prosimy o pisanie na adres klasztornej skrzynki mailowej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Uprzejmie prosimy o używanie polskich znaków oraz o nienadużywanie WIELKICH LITER (czyli wyłączenie klawisza CAPS LOCK!).

Wyślij wiadomość

Obrazek Captcha

Dane zebrane w tym formularzu nie są nikomu przekazywane i przetwarzane są jedynie i wyłącznie w podstawowym zakresie zgodnym z celem działania tej strony - jako wpis Księgi Intencji / Księgi Gości. Strona publikuje nazwę użytkownika, datę wpisu oraz temat i treść intencji / pozdrowień.

Jeżeli tego warunku nie akceptujesz formularz nie prześle Twojej prośby o modlitwę / czy też Twoich pozdrowień lub podziękowań.

Intencje, które chcesz polecić naszej modlitwie, lub inne wpisy, które chcesz nam przekazać, ale nie chcesz aby zostały umieszczone na stronie, prosimy wysyłać na adres: karmel.elk@gmail.com.

Jeżeli chcesz usunąć wcześniej zamieszczony wpis - prosimy o wysłanie (z adresu e-mail podanego we wpisie) informacji, ze wskazaniem daty wpisu i nazwy użytkownika.


Mama: Prośba

Maryjo, proszę wyproś u Jezusa łaskę uzdrowienia mojej córki z depresji, żeby spróbowała zaakceptować naszą sytuację. Proszę o siły dla niej i mądrych, dobrych przyjaciół. Niech Duch Święty obdarzy ją spokojem serca.


niedziela, 07 styczeń 2024 22:56
Ola: miłość

Proszę o modlitwę za mnie o poznanie dobrego męża dla mnie, takiego który pokocha moją córkę, jak swoją, takiego męża poproszę, aby podobał się Bogu, jeśli to się zgadza z twoją wolą bożą. Amen


niedziela, 07 styczeń 2024 17:27
Anna: Podziękowania i prośba o uzdrowienie

Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski opiekę Matki Bożej. Proszę też bardzo o uzdrowienie mnie z choroby nowotworowej piersi oraz opiekę nad moją rodziną. Jednocześnie proszę o modlitwę za ludzi, którzy będą opiekowali się mną w trakcie leczenia i najbliższych, którzy modlą się w mojej intencji.


niedziela, 07 styczeń 2024 15:29
Janusz: prosba

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia i łaskę zdrowia psychicznego oraz pozbycie się złych myśli odzyskanie ochoty i radośći i sensu życia oraz uzdrowienia mojej kostki i palca grubego na lewej stopie z ran oraz bólu szyi i karku po lewej stronie i barku oraz zaczerwieniena na kośći ogonowej


niedziela, 07 styczeń 2024 01:07
Gość: prośba

Za wstawiennictwem Matki Bożej i Rafała Archanioła o poznanie kochającego i wierzącego mężczyzny na męża dla Małgorzaty, małżeństwo sakramentalne i przerwanie przeciwności na tej drodze dla obojga.


sobota, 06 styczeń 2024 22:20
Anna: prośba o modlitwę

O nawrócenie i Sakrament Pokuty i Pojednania dla męża Leszka i całej mojej rodziny.


sobota, 06 styczeń 2024 18:59
Anna: prośba o modlitwę

Proszę Boga przez Twoje wstawiennictwo Matko Boża Bolesna o nawrócenie i Sakrament Pokuty dla męża Leszka i całej rodziny.


sobota, 06 styczeń 2024 18:56
Wioletta : Prośba o modlitwę o odnowienie małżeństwa

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Sławomira, głęboką wiarę dla niego i otwarcie się na światło Ducha Św., odnowienie i scalenie naszego małżeństwa i jego powrót do domu. 4 września minęło 30 lat. Odszedł do innej kobiety 8 lat temu, nieważne. Najważniejszy jest sakrament małżeństwa. Mamy 3 córki (Klaudia, Natalia i Julia)  proszę również o nawrócenie dla nich


sobota, 06 styczeń 2024 15:10
Bart: w ważnej sprawie

O łaski czystości i zdrowia dla B. i łagodny przebieg schizofrenii u B. oraz o przebaczenie wszystkich grzechów dla B. i D.


sobota, 06 styczeń 2024 14:27
Gość: modlitwa

Proszę o modlitwę za cud uzdrowienia z choroby nowotworowej osoby Bogu wiadomej


czwartek, 04 styczeń 2024 15:13
 
Powered by Phoca Guestbook