Karmel Maryi Matki Nadziei

i św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Ełku

12 lat naszej obecności w Ełku
" św. Teresa od Jezusa Jakiż to dziw niepojęty, że Ten, którego wielkości tysiące światów nie ogarnie, zmyka się  w takim ciasnym przybytku, jakim jest nasza dusza! Ale i w tym zamknięciu jest wolny, bo będąc Panem wszechwładnym, wszędzie jest niezależny, tylko że dla takiej wielkiej miłości, jaką nas miłuje, przystosowuje się do naszej miary. "

św. Teresa od Jezusa

Tu możesz wpisać intencję, w której prosisz o modlitwę. Po uaktualnieniu wpisów,
będzie mogła ją przeczytać każda osoba przeglądająca księgę.
Wszystkich, którzy pragną, by powierzane intencje znane były tylko nam - prosimy o pisanie na adres klasztornej skrzynki mailowej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Uprzejmie prosimy o używanie polskich znaków oraz o nienadużywanie WIELKICH LITER (czyli wyłączenie klawisza CAPS LOCK!).

Wyślij wiadomość

Obrazek Captcha

Dane zebrane w tym formularzu nie są nikomu przekazywane i przetwarzane są jedynie i wyłącznie w podstawowym zakresie zgodnym z celem działania tej strony - jako wpis Księgi Intencji / Księgi Gości. Strona publikuje nazwę użytkownika, datę wpisu oraz temat i treść intencji / pozdrowień.

Jeżeli tego warunku nie akceptujesz formularz nie prześle Twojej prośby o modlitwę / czy też Twoich pozdrowień lub podziękowań.

Intencje, które chcesz polecić naszej modlitwie, lub inne wpisy, które chcesz nam przekazać, ale nie chcesz aby zostały umieszczone na stronie, prosimy wysyłać na adres: karmel.elk@gmail.com.

Jeżeli chcesz usunąć wcześniej zamieszczony wpis - prosimy o wysłanie (z adresu e-mail podanego we wpisie) informacji, ze wskazaniem daty wpisu i nazwy użytkownika.


Gość: prosba o modlitwe

Proszę o modlitwę za moją mamę Jolantę o pomoc w trudnej sytuacji - Jezu Ty się tym zajmij!


czwartek, 03 czerwiec 2021 08:40
Helena: uzdrowienie

Drogi Boże i Maryjo Matko Boża- Stwórco, zwracam się do Was ze wszystkimi obawami wobec oczekującej mnie operacji. Proszę dajcie mi odwagę potrzebną, by stawić jej czoło z niezachwianą pewnością, że mnie chronisz i kochasz. Kiedy będę w narkozie, daj memu duchowi odczuć, że nie muszę się o nic martwić ani niczego obawiać. Ukój moje nerwy, uspokój umysł i odpuść mi wszystie grzechy


środa, 02 czerwiec 2021 12:04
Beata L: Intencja

Prosze o modlitwe za Tadeusza o zdrowie i pokoj serca.


środa, 02 czerwiec 2021 11:43
Gość: intencja Milena

Proszę o modlitwę w intencji mojej, mojego małżeństwa i naszej rodziny. Jezu poukładaj moje sprawy związane z pracą, zdrowiem. Proszę o zdrowie psychiki, abym nie musiała brać leków. Jezu daj mi pracę, w której będę się dobrze czuła. Jezu Ty się tym zajmij!. Jezu ratuj!


środa, 02 czerwiec 2021 10:56
Gość: Intencja

Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla Dawida. O uzdrowienie go z chorób. O jego nawrócenie. Bóg zapłać


środa, 02 czerwiec 2021 10:36
Gość: Za zmarłych

Za Wszystkich zabitych na tle rasowym oraz tych, którzy zginęli w porachunkach ganków, o łaskę Nieba przez Niepokalane Serce Mamy Maryi


wtorek, 01 czerwiec 2021 20:51
Magda: Modlitwa

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa i powrót mojego męża do rodziny. Proszę o modlitwę za mojego synka, który żyje w rozbitej rodzinie, o Boża opiekę dla niego.


wtorek, 01 czerwiec 2021 14:27
Beata L: Intencja

Prosze o modlitwe za moje dzieci Lukasza i Kamile.


wtorek, 01 czerwiec 2021 09:00
Janusz: prośba

Proszę o modlitwę intencji uzdrowienia mnie z guza w odbytnicy czasami krwawiący, spuchniętego lewego kolana i o zdrowie psychiczne


poniedziałek, 31 maj 2021 21:12
Gość: Prośba

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego męża Daniela z nowotworu i o pomyślny wynik jego badania.


poniedziałek, 31 maj 2021 12:03
 
Powered by Phoca Guestbook