Karmel Maryi Matki Nadziei

i św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Ełku

12 lat naszej obecności w Ełku
" św. Teresa od Jezusa Jakiż to dziw niepojęty, że Ten, którego wielkości tysiące światów nie ogarnie, zmyka się  w takim ciasnym przybytku, jakim jest nasza dusza! Ale i w tym zamknięciu jest wolny, bo będąc Panem wszechwładnym, wszędzie jest niezależny, tylko że dla takiej wielkiej miłości, jaką nas miłuje, przystosowuje się do naszej miary. "

św. Teresa od Jezusa

Tu możesz wpisać intencję, w której prosisz o modlitwę. Po uaktualnieniu wpisów,
będzie mogła ją przeczytać każda osoba przeglądająca księgę.
Wszystkich, którzy pragną, by powierzane intencje znane były tylko nam - prosimy o pisanie na adres klasztornej skrzynki mailowej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Uprzejmie prosimy o używanie polskich znaków oraz o nienadużywanie WIELKICH LITER (czyli wyłączenie klawisza CAPS LOCK!).

Wyślij wiadomość

Obrazek Captcha

Dane zebrane w tym formularzu nie są nikomu przekazywane i przetwarzane są jedynie i wyłącznie w podstawowym zakresie zgodnym z celem działania tej strony - jako wpis Księgi Intencji / Księgi Gości. Strona publikuje nazwę użytkownika, datę wpisu oraz temat i treść intencji / pozdrowień.

Jeżeli tego warunku nie akceptujesz formularz nie prześle Twojej prośby o modlitwę / czy też Twoich pozdrowień lub podziękowań.

Intencje, które chcesz polecić naszej modlitwie, lub inne wpisy, które chcesz nam przekazać, ale nie chcesz aby zostały umieszczone na stronie, prosimy wysyłać na adres: karmel.elk@gmail.com.

Jeżeli chcesz usunąć wcześniej zamieszczony wpis - prosimy o wysłanie (z adresu e-mail podanego we wpisie) informacji, ze wskazaniem daty wpisu i nazwy użytkownika.


Agnieszka : Prośba

Proszę o modlitwę za dzieciątko, które noszę pod sercem, aby rozwinęło się zdrowe oraz o szczęśliwe rozwiązanie. Bóg zapłać.


niedziela, 10 październik 2021 11:50
Adam: Prośba o modlitwe

Prosz o modlitw za moją żon Kasię, by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów: alkoholizmu, przeklinania, palenia, lekomani. Za mamę, córkę, Izę, brata, Asię z mamą, Kasię, Agę z tatą, Zdzicha, Piotra, Krzyśka, Darka. Za ludzi grzesznych i niewierzących. Za mnie. Boże, niech nie moja, ale Twoja wola się stanie!


niedziela, 10 październik 2021 08:40
Marta: małżeństwo

Proszę o modlitwę za mnie i męża. Bardzo często się kłócimy i nie ma między nami zgody. Jestem nieszczęśliwa, że mam takiego męża a moje dziecko ojca, który jest egoistą. Proszę o modlitwę za nasze małżeństwo i moje zdrowie, moje nerwy, moje zdrowie psychiczne, bo nie wiem czy separacja nie byłaby dla nas lepsza niż tkwienie razem. Proszę o modlitwę o rozeznanie.


niedziela, 10 październik 2021 06:15
Ewa: modlitwa o pieniądze na dom

Szczesc Boze, Drogie Siostry, Od praiwe 3 lat sama wychowuje 4 dzieci (11,7,6,4 lat). Od prawie 10 czekam na mieszkanie socjalne w Londynie. Warunki sa bardzo zle, a ja juz nie mam sily, jak mysle ze kolejna zime musimy spedzic z myszami, plesnia wilgocia, cieknacym dachem i bardzo starymi oknami. Agencje to nie obchodzi a ja nie mam wyjscia dlatego blagam o modlitwe o pieniadze na dom. Prosze takze o Boże błogosławienstwo dla nas...


niedziela, 10 październik 2021 00:20
Beata L: Intencja

Panie! Daj podjac mi dobra decyzje! Ty wiesz w jakiej sprawie.


sobota, 09 październik 2021 12:03
Mariusz: Prośba o modlitwę

O uwolnienie i uzdrowienie dla Krystyny, Mariusza, Marysi. O zdrowie dla Artura, Ryszarda, Ewy, Joli, Bartka, Moniki. Za dusze śp Marianny, Romana, Stefanii, Franciszka, Ryszarda, Marii. O udany rok akademicki. Serdeczne Bóg zapłać


sobota, 09 październik 2021 02:53
Kamilla: intencje

Proszę o modlitwę w intencjach o: zdrowie i długie lata życia dla moich rodziców-Haliny i Stanisława, o nagrodę dyrektora dla Kamilli z okazji Dnia Nauczyciela, o dar przyjaźni i miłości dla Kamilli i Krzysztofa oraz o potomstwo dla nich, o zaliczenie II roku stażu na nauczyciela mianowanego, o zaliczenie praktyk studenckich dla siostrzeńca Marka.


piątek, 08 październik 2021 20:38
Agata: prośba o modlitwe

Szczęść Boże Proszę o modlitwę za moją babcię Wiesię (babcia w ciężkim stanie leży w szpitalu, ma zatorowość płucną, słabe krążęnie, martwicę palca stopy, cukrzyce, alzheimera, traci świadomość, nie rozpoznaje, nie chodzi tylko leży, nie chce przyjmować pokarmów). Za każdą modlitwę Bóg zapłać - Agata


czwartek, 07 październik 2021 17:21
Beata L: Intencja

Krolowo Rozanca Swietego dziekuje za wszelkie dobro jakim mnie obdarzasz. Modl sie za mna nieustannie!


czwartek, 07 październik 2021 14:57
Gość: Prośba o modlitwę

Szczęść Boże. Mam na imię Ania. Mam 42 lata, od 15 lat jestem mężatką, mam 3 dzieci a obecnie jestem w 6 miesiącu czwartej ciąży. Chciałabym z serca poprosić o modlitwę. Dwa tygodnie temu dowiedziałam się, że mąż okłamywał mnie i oszukiwał przez 8 lat małżeństwa. Okazało się, że jest w nałogu pornografii i masturbacji... Błagam o modlitwę...


czwartek, 07 październik 2021 14:50
 
Powered by Phoca Guestbook