Karmel Maryi Matki Nadziei

i św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Ełku

12 lat naszej obecności w Ełku
" św. Teresa od Jezusa Jeśli patrząc na waszego Oblubieńca, takie męki cierpiącego, poczujecie w sobie potrzebę przemówienia do Niego i wylania przed Nim swego serca, mówcie i owszem, tylko nie wysilajcie się na piękne i wytworne wyrazy, ale mówcie w prostych słowach, wychodzących wprost z serca, bo On takie tylko ceni. "

św. Teresa od Jezusa

Tu możesz wpisać intencję, w której prosisz o modlitwę. Po uaktualnieniu wpisów,
będzie mogła ją przeczytać każda osoba przeglądająca księgę.
Wszystkich, którzy pragną, by powierzane intencje znane były tylko nam - prosimy o pisanie na adres klasztornej skrzynki mailowej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Uprzejmie prosimy o używanie polskich znaków oraz o nienadużywanie WIELKICH LITER (czyli wyłączenie klawisza CAPS LOCK!).

Wyślij wiadomość

Obrazek Captcha

Dane zebrane w tym formularzu nie są nikomu przekazywane i przetwarzane są jedynie i wyłącznie w podstawowym zakresie zgodnym z celem działania tej strony - jako wpis Księgi Intencji / Księgi Gości. Strona publikuje nazwę użytkownika, datę wpisu oraz temat i treść intencji / pozdrowień.

Jeżeli tego warunku nie akceptujesz formularz nie prześle Twojej prośby o modlitwę / czy też Twoich pozdrowień lub podziękowań.

Intencje, które chcesz polecić naszej modlitwie, lub inne wpisy, które chcesz nam przekazać, ale nie chcesz aby zostały umieszczone na stronie, prosimy wysyłać na adres: karmel.elk@gmail.com.

Jeżeli chcesz usunąć wcześniej zamieszczony wpis - prosimy o wysłanie (z adresu e-mail podanego we wpisie) informacji, ze wskazaniem daty wpisu i nazwy użytkownika.


Beata L: Intencja

Prosze o modlitwe w beznadziejnej po ludzku sprawie. Prosze o Boza interwencje.


wtorek, 06 kwiecień 2021 09:15
Paweł: Prośba o modlitwę

Proszę o modlitwę w intencji mojej siostrzenicy Julii lat 17, która choruje od kilku lat na anoreksję, a od czerwca zeszłego roku nie przyjmuje żadnych pokarmów i płynów, jest karmiona przez rurkę. Niech Pan będzie uwielbiony w jej życiu.


poniedziałek, 05 kwiecień 2021 18:43
Kasia: prośba o modlitwę

proszę o modlitwę o wyzdrowienie z choroby covidowej syna Piotra i o zdrowie dla synowej w stanie błogosławionym


poniedziałek, 05 kwiecień 2021 14:08
Beata L: Intencja

Prosze o modlitwe za moja corke Kamile z okazji 32 urodzin. Prosze o zdrowie dla niej i jej poczetego dzieciatka.


poniedziałek, 05 kwiecień 2021 11:42
Gość: Prośba o modlitwę

Błagam o modlitwę w intencji syna i synowej o światło Ducha Świętego i jego dary, o powrót na drogę wiary, o całkowitą przemianę wewnętrzną, wyjście z ciemności i zamętu. Bóg zapłać


poniedziałek, 05 kwiecień 2021 08:18
Beata L: Intencja

Błogosławieństwa od Chrystusa Zmartwychwstałego dla nas wszystkich!! Chrystus zmartwychwstał!! Prawdziwie zmartwychwstał! Alleluja! Alleluja!


niedziela, 04 kwiecień 2021 10:54
Gość: prośba

Proszę o modlitwę uzdrowienia mojego problemu z guzem w odbytnicy, krwawiącym i spuchniętym lewym kolanem oraz z miejscem zaczerwienionym intymnym u panów


niedziela, 04 kwiecień 2021 02:08
Agnieszka: Prośba o szturm modlitweny o cud uzdrowienia dla Grzegorza

Szczęść Boże. Proszę Siostry o modlitwę o cud uzdrowienia z covid dla Grzegorza. Trafił do szpitala kilka godzin temu w ciężkim stanie ?❤ Za każdą modlitwe w jego intencji wielkie Bóg zapłać. Z Panem Bogiem. Agnieszka


niedziela, 04 kwiecień 2021 01:14
Ewa: intencja modlitwy

O zdrowie, siłę do walki z chorobą i szczęśliwy powrót do domu dla Zofii i Andrzeja.


sobota, 03 kwiecień 2021 22:08
Krzysztof: Prośba

Proszę o modlitwę za Marka i Monikę, o łaskę odnaleźienia na nowo jedności małżeńskiej, jak i rodzinnej. Bóg zapłać!


piątek, 02 kwiecień 2021 20:43
 
Powered by Phoca Guestbook