Karmel Maryi Matki Nadziei

i św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Ełku

12 lat naszej obecności w Ełku
" św. Teresa od Jezusa Pan kocha serca radosne, dusze zawsze uśmiechnięte. "

św. Teresa od Jezusa

Tu możesz wpisać intencję, w której prosisz o modlitwę. Po uaktualnieniu wpisów,
będzie mogła ją przeczytać każda osoba przeglądająca księgę.
Wszystkich, którzy pragną, by powierzane intencje znane były tylko nam - prosimy o pisanie na adres klasztornej skrzynki mailowej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Uprzejmie prosimy o używanie polskich znaków oraz o nienadużywanie WIELKICH LITER (czyli wyłączenie klawisza CAPS LOCK!).

Wyślij wiadomość

Obrazek Captcha

Dane zebrane w tym formularzu nie są nikomu przekazywane i przetwarzane są jedynie i wyłącznie w podstawowym zakresie zgodnym z celem działania tej strony - jako wpis Księgi Intencji / Księgi Gości. Strona publikuje nazwę użytkownika, datę wpisu oraz temat i treść intencji / pozdrowień.

Jeżeli tego warunku nie akceptujesz formularz nie prześle Twojej prośby o modlitwę / czy też Twoich pozdrowień lub podziękowań.

Intencje, które chcesz polecić naszej modlitwie, lub inne wpisy, które chcesz nam przekazać, ale nie chcesz aby zostały umieszczone na stronie, prosimy wysyłać na adres: karmel.elk@gmail.com.

Jeżeli chcesz usunąć wcześniej zamieszczony wpis - prosimy o wysłanie (z adresu e-mail podanego we wpisie) informacji, ze wskazaniem daty wpisu i nazwy użytkownika.


Ewa: Intencja

Proszę o modlitwę za Ewę i Rafała, o wszelkie potrzebne łaski w przygotowaniach do ślubu, o jedność między nimi, aby byli dobrym, świętym i szczęśliwym małżeństwem, aby Maryja czuwała nad nimi, ochraniała od wszelkiego zła, upraszała potrzebne łaski, o łaskę zdrowia ciała, duszy i ducha dla nich i przyszłego potomstwa, o piękną pogodę w dniu ślubu, wesela i podróży poślubnej.


piątek, 22 kwiecień 2022 05:51
Gość: intencja

Proszę o uzdrowienie z obniżonego nastroju, bezsenności, zaburzeń psychicznych i kryzysu psychicznego, oraz o radość i sens życia - dla Marty.


czwartek, 21 kwiecień 2022 14:42
Małgosia: Prośba

Proszę o uzdrowienie duszy i znalezienie dobrego męża dla Julii


czwartek, 21 kwiecień 2022 13:33
Gość: małżeństwo

Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego męża. Proszę, by mógł znaleźć pracę i uporał się z wszystkimi trudnościami, które go przygniatają. By wiedział, że jest kochany. Bóg zapłać


czwartek, 21 kwiecień 2022 13:27
Arek: Prośba za Ewę

Za Ewę, o odważne decyzje, o radość, wyjście z depresji. O zaufanie Bogu, o miłość w jej życiu


czwartek, 21 kwiecień 2022 12:44
Mariusz : Proszę o modlitwę

O pokój. O uwolnienie I uzdrowienie dla Krystyny i Mariusza. O zdrowie dla Artura, Ryszarda, Ewy, Joli, Bartka, Moniki, Tomka. O szczęśliwą podróż i pobyt za granicą. Bóg zapłać


środa, 20 kwiecień 2022 23:02
Dorota : Prośba

Błagam o ratunek dla małżeństwa Joanny i Piotra. Jezu, ufam Tobie! Maryjo, Królowo Rodzin, módl się za nimi!


środa, 20 kwiecień 2022 23:01
Magda: prośba o modlitwę w intencji pomyślnych wyników badań lekarskich mojego męża Marcina

Panie Jezu za wstawiennictwem Św. Judy Tadeusza i Św. Ojca Pio błagam Cię o łaskę poprawy wyników badań lekarskich mojego męża Marcina, a zwłaszcza żeby parametry wątroby i nerek wróciły do normy oraz jego szybki powrót do zdrowia. Jezu ufam Tobie.


środa, 20 kwiecień 2022 20:25
Jan: Proszę o modlitwę

Przez Najświętszą Krew Pana Jezusa proszę Ojca Przedwiecznego o odpuszczenie grzechów, zdrowie, dary Ducha Świętego, ochronę od zła i błogosławieństwo dla: Ireny, Andrzeja, Jakuba oraz rodzin: Nataszy, Beaty, Sandry, Agnieszki, Wioli, Anny, Teresy i Joanny.


środa, 20 kwiecień 2022 18:22
Marta: nałogi

Proszę o uzdrowienie z nałogów dla Elżbiety i Jarosława


środa, 20 kwiecień 2022 13:48
 
Powered by Phoca Guestbook