Karmel Maryi Matki Nadziei

i św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Ełku

12 lat naszej obecności w Ełku
" św. Teresa od Jezusa Jak nasz umysł, jakkolwiek by był bystry, nie zdoła pojąć Boga, tak również ledwo może pojąć wielkość duszy, którą Bóg, jak nam to własnym swoim słowem oznajmia, stworzył na swój obraz i podobną sobie. "

św. Teresa od Jezusa

Tu możesz wpisać intencję, w której prosisz o modlitwę. Po uaktualnieniu wpisów,
będzie mogła ją przeczytać każda osoba przeglądająca księgę.
Wszystkich, którzy pragną, by powierzane intencje znane były tylko nam - prosimy o pisanie na adres klasztornej skrzynki mailowej: karmel.elk@gmail.com
Uprzejmie prosimy o używanie polskich znaków oraz o nienadużywanie WIELKICH LITER (czyli wyłączenie klawisza CAPS LOCK!).

Wyślij wiadomość

Obrazek Captcha

Dane zebrane w tym formularzu nie są nikomu przekazywane i przetwarzane są jedynie i wyłącznie w podstawowym zakresie zgodnym z celem działania tej strony - jako wpis Księgi Intencji / Księgi Gości. Strona publikuje nazwę użytkownika, datę wpisu oraz temat i treść intencji / pozdrowień.

Jeżeli tego warunku nie akceptujesz formularz nie prześle Twojej prośby o modlitwę / czy też Twoich pozdrowień lub podziękowań.

Intencje, które chcesz polecić naszej modlitwie, lub inne wpisy, które chcesz nam przekazać, ale nie chcesz aby zostały umieszczone na stronie, prosimy wysyłać na adres: karmel.elk@gmail.com.

Jeżeli chcesz usunąć wcześniej zamieszczony wpis - prosimy o wysłanie (z adresu e-mail podanego we wpisie) informacji, ze wskazaniem daty wpisu i nazwy użytkownika.


Gość: Modlitwa

Proszę o modlitwę o uzdrowienie na babci i za Adasia, który prawdopodobnie wrócił do nałogu po 9 miesiącach trzeźwości i bycia blisko Boga.


niedziela, 17 luty 2019 22:51
Gość: Proszę o modlitwę

Proszę o modlitwę w intencji Marty, o uzdrowienie z poważnej chorby. Z Bogiem


niedziela, 17 luty 2019 22:20
Dorota i Bartłomiej: Prośba o modlitwę

Z całego serca proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa - o zachowanie w zdrowiu, wzrastanie w miłości i pobłogosławienie potomstwem. Bóg zapłać.


niedziela, 17 luty 2019 21:05
Gość: Prośba o modlitwę

Proszę o modlitwę w intencji ks. Michała o łaskę wytrwania w kapłaństwie, moc Ducha Świętego do przezwyciężania wszelkich pokus i łaskę owocnej pracy w dziełach Maryi.


niedziela, 17 luty 2019 19:14
Gość: Aneta

Proszę o modlitwę za mnie - bym znalazła dobrego męża oraz znalazła w sobie siły na zorganizowanie remontu, bym mogła żyć w godnych warunkach. Bóg zapłać. Aneta


niedziela, 17 luty 2019 19:14
Gość: intencja

Błagam o modlitwę o cud uzdrowienia dla Genowefy i jej niepełnosprawnego syna Roberta. Bóg zapłać


niedziela, 17 luty 2019 17:13
Gość: uwolnienie

Panie Ty wiesz co dzieje się w moim życiu i jakiego zła doświadczam na sobie. Proszę, aby to się skończyło, proszę o uwolnienie i oddalenie moich wrogów. Proszę o silną wiarę i miłość, spokój ducha i potrzebną mądrość. Proszę o codzienną ochronę.


niedziela, 17 luty 2019 16:09
Beata: O zdrowe oko

O zdrowe oko po zabiegu dla Mamy.


niedziela, 17 luty 2019 09:15
Gość: Bardzo proszę o modlitwy

Bardzo proszę o modlitwy: o Miłosierdzie Boże: cud uzdrowienia Danuty, łaske przebaczenia wszystkiego wszystkim i wyciągniecie ręki dla Doroty


sobota, 16 luty 2019 22:01
Gość: Proszę o modlitwę

Proszę o modlitwę za miłość Justyny, żeby nasza miłość rozpoczęła się na nowo i trwała do końca naszych dni.


sobota, 16 luty 2019 20:46
 
Powered by Phoca Guestbook