Karmel Maryi Matki Nadziei

i św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Ełku

12 lat naszej obecności w Ełku
" św. Teresa od Jezusa Bramą, którą się wchodzi to tej twierdzy, jest modlitwa. Nierozsądnie twierdzi ten, kto sądzi, że może wejść do nieba, nie wszedłszy naprzód w siebie, aby poznać siebie samego i zastanowić się nad własną nędzą i nad tym, co winien jest Bogu, i błagać ustawicznie Jego miłosierdzia. "

św. Teresa od Jezusa

Tu możesz wpisać intencję, w której prosisz o modlitwę. Po uaktualnieniu wpisów,
będzie mogła ją przeczytać każda osoba przeglądająca księgę.
Wszystkich, którzy pragną, by powierzane intencje znane były tylko nam - prosimy o pisanie na adres klasztornej skrzynki mailowej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Uprzejmie prosimy o używanie polskich znaków oraz o nienadużywanie WIELKICH LITER (czyli wyłączenie klawisza CAPS LOCK!).

Wyślij wiadomość

Obrazek Captcha

Dane zebrane w tym formularzu nie są nikomu przekazywane i przetwarzane są jedynie i wyłącznie w podstawowym zakresie zgodnym z celem działania tej strony - jako wpis Księgi Intencji / Księgi Gości. Strona publikuje nazwę użytkownika, datę wpisu oraz temat i treść intencji / pozdrowień.

Jeżeli tego warunku nie akceptujesz formularz nie prześle Twojej prośby o modlitwę / czy też Twoich pozdrowień lub podziękowań.

Intencje, które chcesz polecić naszej modlitwie, lub inne wpisy, które chcesz nam przekazać, ale nie chcesz aby zostały umieszczone na stronie, prosimy wysyłać na adres: karmel.elk@gmail.com.

Jeżeli chcesz usunąć wcześniej zamieszczony wpis - prosimy o wysłanie (z adresu e-mail podanego we wpisie) informacji, ze wskazaniem daty wpisu i nazwy użytkownika.


Dorota: Prośba o modlitwę

Serdecznie proszę o modlitewne wsparcie Davida, o wytrwałość i dary Ducha Świętego, w egzaminach na kolejny etap studiów medycznych. Bóg zapłać


wtorek, 04 sierpień 2020 14:34
Gość: Prośba o modlitwę

Szczęść Boże, bardzo proszę o modlitwę za nasze małżeństwo i naszą rodzinę. Potrzebujemy cudu. Nawrócenia, uzdrowienia relacji, przeszłości. W tej chwili jesteśmy w rozpadzie, doświadczam przemocy i niezrozumienia. Jesteśmy po śmierci dziecka, utracie przyjaciół, utracie pracy i wielu sprawach sądowych, ciężkich stanach ciąży w szpitalach i może 2 lat nieprzespanych nocy.


wtorek, 04 sierpień 2020 14:30
Gość: Prośba

Proszę o pilną modlitwę w intencji Krysi, która jutro ma poważną operację. Proszę o szczęśliwy przebieg operacji i szybki powrót do zdrowia. Amen.


wtorek, 04 sierpień 2020 14:16
Dorota: Prośba

Panie, Maryjo, Matko Pocieszenia, Matko Nadziei, Św. Mała Teresko proszę Was o szczęśliwe, bardzo udane i niezwykle spełnione życie w każdym jego wymiarze i obszarze. Proszę po prostu o nadzwyczaj dobry czas w życiu, po długim czasie bardzo, bardzo złym. O deszcz róż szczęścia :)  Dziękuję. Dorota.


wtorek, 04 sierpień 2020 13:21
Beata L: Intencja

Moja córka 18 sierpnia ma operację. Proszę o modlitwę o pomyślny jej przebieg i zdrowie.


wtorek, 04 sierpień 2020 08:53
Gość: Urodzenie dziecka

Kochane Siostry, proszę o modlitwę w intencji utrzymania ciąży i urodzenia dziecka oraz szczęśliwego rozwiązania dla mnie. Dziękuje.


poniedziałek, 03 sierpień 2020 17:40
Agnieszka: intencja

Bardzo proszę o modlitwę w następujących intencjach: - o dobre przygotowanie fizyczne i duchowe do pielgrzymki oraz dobre jej przeżycie. - o łaskę dobrego wypełnienia swoich obowiązków w pracy przed urlopem, abym zrobiła dobrze wszystko to co muszę zrobić i by w czasie urlopu nie w pracy nie wydarzyło się nic złego w moich sprawach. - o pomoc w wytępieniu moli w domu i ochronę


poniedziałek, 03 sierpień 2020 10:07
Beata L: Intencja

O dobry, blogoslawiony wypoczynek dla syna. Maryjo, Matko Nadziei otocz opieką mojego syna.


poniedziałek, 03 sierpień 2020 09:21
Gość: Intencje

Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy, która będzie dawała mi radość i satysfakcję, z "normalnymi" ludźmi, z "normalnym" szefem i żeby była lekka fizycznie i psychicznie.


niedziela, 02 sierpień 2020 17:03
Magda: Prośba o modlitwę

Proszę o modlitwę za moją rodzinę. O bezpieczny szczęśliwy czas i powrót do domu. We wszystkich intencjach Bogu wiadomych. Bóg Wam zapłać!


niedziela, 02 sierpień 2020 07:48
 
Powered by Phoca Guestbook