Karmel Maryi Matki Nadziei

i św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Ełku

12 lat naszej obecności w Ełku
" św. Teresa od Jezusa Kto raz zaczął ćwiczyć się w modlitwie wewnętrznej, jakkolwiek by liczne i wielkie były jeso wady i usterki, niech jej nie porzuca, bo rozmyślanie właśnie jest środkiem, za pomocą którego można się poprawić, a bez niego poprawa będzie o wiele trudniejsza. "

św. Teresa od Jezusa

Tu możesz wpisać intencję, w której prosisz o modlitwę. Po uaktualnieniu wpisów,
będzie mogła ją przeczytać każda osoba przeglądająca księgę.
Wszystkich, którzy pragną, by powierzane intencje znane były tylko nam - prosimy o pisanie na adres klasztornej skrzynki mailowej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Uprzejmie prosimy o używanie polskich znaków oraz o nienadużywanie WIELKICH LITER (czyli wyłączenie klawisza CAPS LOCK!).

Wyślij wiadomość

Solve the equation: 89 plus 98 equals

Dane zebrane w tym formularzu nie są nikomu przekazywane i przetwarzane są jedynie i wyłącznie w podstawowym zakresie zgodnym z celem działania tej strony - jako wpis Księgi Intencji / Księgi Gości. Strona publikuje nazwę użytkownika, datę wpisu oraz temat i treść intencji / pozdrowień.

Jeżeli tego warunku nie akceptujesz formularz nie prześle Twojej prośby o modlitwę / czy też Twoich pozdrowień lub podziękowań.

Intencje, które chcesz polecić naszej modlitwie, lub inne wpisy, które chcesz nam przekazać, ale nie chcesz aby zostały umieszczone na stronie, prosimy wysyłać na adres: karmel.elk@gmail.com.

Jeżeli chcesz usunąć wcześniej zamieszczony wpis - prosimy o wysłanie (z adresu e-mail podanego we wpisie) informacji, ze wskazaniem daty wpisu i nazwy użytkownika.


Gość: Prośba o modlitwę

Serdecznie proszę o modlitwę w intencji moich teściow, Barbary i Ralfa. Bóg zapłać!


środa, 30 grudzień 2020 15:24
Karolina: intencja

Bardzo proszę o modlitwę o łaskę świętości życia dla mnie i mojej rodziny oraz o szczęśliwą śmierć dla mnie pozbawioną buntu i rozpaczy. Proszę o modlitwę za osoby, które kiedykolwiek skrzywdziłam.


środa, 30 grudzień 2020 14:14
Beata L: Intencja

Maryjo Matko! Dziękujemy za Twoją opiekę w minionym roku. Panie! Dziękujemy za wszystkie doświadczenia jakie nas spotkały. Ufamy!


środa, 30 grudzień 2020 09:24
Piotr Borowski: Pilna prośba o modlitwę

Drogie Siostry bardzo poważnie choruje mój Przyjaciel ks.Artur Godnarski. Założyciel Wspólnoty św. Tymoteusza, inicjator Przystanku Jezus, działający wiele w dziele nowej ewangelizacji. Dobry człowiek wielu młodych ludzi przyprowadził do Jezusa. Ma koronawirusa, Jego stan jest bardzo ciężki, jest w śpiączce farmakologicznej. Proszę Karmel o modlitwę przez wstawiennictwo naszej Matki. Ma 51 lat.


środa, 30 grudzień 2020 00:21
Anna: Modlitwa za mamę

Dziękując za dotychczasową modlitwę i otrzymane łaski bardzo proszę o modlitwę za moją mamę. Bardzo proszę o modlitwę o łaskę jej uzdrowienia z choroby nowotworowej. Bóg zapłać!


wtorek, 29 grudzień 2020 21:18
Gość: Modlitwa

Bardzo proszę o modlitwę w intencji Moniki i Sebastiana, o dary dla nich i łaskę miłości.


wtorek, 29 grudzień 2020 18:41
Gość: prośba

Szczęść Boże, gorąco proszę o modlitwę o zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie dla Sylwii i jej córki, którą nosi pod sercem. Bóg zapłać.


wtorek, 29 grudzień 2020 10:00
Gość: Uzdrowienie

Serdecznie proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej Mamy.


wtorek, 29 grudzień 2020 04:39
Gość: prośba o modlitwę

Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę w intencji śp. Wojciecha. Zmarł wczoraj w szpitalu. Nie wiem, czy był zaopatrzony sakramentami. Był alkoholikiem, miał 47 lat. Gorąco proszę o ratunek dla niego. Z Panem Bogiem. Tatiana


wtorek, 29 grudzień 2020 03:07
Gość: Prośba

Proszę o modlitwę w intencji córki, która doświadcza bardzo silnych lęków.


poniedziałek, 28 grudzień 2020 23:18
 
Powered by Phoca Guestbook