Karmel Maryi Matki Nadziei

i św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Ełku

12 lat naszej obecności w Ełku
" św. Teresa od Jezusa Wielki to istotnie dowód pokory, widzieć siebie obwinianym i potępionym bez winy, a milczeć... "

św. Teresa od Jezusa

Tu możesz wpisać intencję, w której prosisz o modlitwę. Po uaktualnieniu wpisów,
będzie mogła ją przeczytać każda osoba przeglądająca księgę.
Wszystkich, którzy pragną, by powierzane intencje znane były tylko nam - prosimy o pisanie na adres klasztornej skrzynki mailowej: karmel.elk@gmail.com
Uprzejmie prosimy o używanie polskich znaków oraz o nienadużywanie WIELKICH LITER (czyli wyłączenie klawisza CAPS LOCK!).

Wyślij wiadomość

Obrazek Captcha

Dane zebrane w tym formularzu nie są nikomu przekazywane i przetwarzane są jedynie i wyłącznie w podstawowym zakresie zgodnym z celem działania tej strony - jako wpis Księgi Intencji / Księgi Gości. Strona publikuje nazwę użytkownika, datę wpisu oraz temat i treść intencji / pozdrowień.

Jeżeli tego warunku nie akceptujesz formularz nie prześle Twojej prośby o modlitwę / czy też Twoich pozdrowień lub podziękowań.

Intencje, które chcesz polecić naszej modlitwie, lub inne wpisy, które chcesz nam przekazać, ale nie chcesz aby zostały umieszczone na stronie, prosimy wysyłać na adres: karmel.elk@gmail.com.

Jeżeli chcesz usunąć wcześniej zamieszczony wpis - prosimy o wysłanie (z adresu e-mail podanego we wpisie) informacji, ze wskazaniem daty wpisu i nazwy użytkownika.


Gość: intencja

Miłosierny Jezu, proszę o potrzebne łaski dla mojej córki


piątek, 07 grudzień 2018 09:17
Gość: Prośba o modlitwę o nawrócenie

Szczęść Boże, proszę o modlitwę za nawrócenie mojego męża i uzdrowienie z raka krwi.


czwartek, 06 grudzień 2018 22:27
Gość: Prośba

Proszę o uzdrowienie Andrzeja z choroby nowotworowej.


czwartek, 06 grudzień 2018 19:20
Bernadeta: Prośba o modlitwę

Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojego syna Janusza.


środa, 05 grudzień 2018 23:59
Gość: Modlitwa za siostrę

Serdecznie proszę o wstawiennictwo i modlitwę za moją siostrę, którą dzisiaj zabrano do szpitala. Proszę o ulgę w jej cierpieniu, opiekę i łaskę Ducha Świętego. Amen


środa, 05 grudzień 2018 21:50
Anna: prośba o modlitwę

Proszę za syna Mikołaja lat 34. o uwolnienie z choroby psychicznej schizofrenii, z nałogów, dopalaczy, wszelkich nałogów. Proszę o zbawienie dla niego, o uzdrowienie, o uwolnienie. O nowy Dar życia dla niego, o nawrócenie grzesznego życia, o powrót do Boga. Prosi za nim, jedynakiem, Matka Anna


środa, 05 grudzień 2018 14:56
Piotr: prośba o modlitwę

Bardzo proszę o modlitwę w intencji pozytywnego rozstrzygnięcia mojej sprawy sądowej, którą mam w piątek 7 grudnia 2018 roku i którą tak bardzo przeżywam, tak bardzo że utrudnia mi to normalne funkcjonowanie. Niech dobry Bóg wysłucha mojej i Waszej modlitwy w tej sprawie i przez to uchroni mnie od negatywnych skutków jej niekorzystnego zakończenia.


środa, 05 grudzień 2018 14:35
Gość: Rodzina

Proszę o modlitwę za moje poczęte dzieciątko, u którego stwierdzono niskie tętno. Proszę aby ciąża rozwijała się prawidłowo, żeby dzieciątko było zdrowe i zdrowo się urodziło. Proszę również o moje małżeństwo - aby Bóg miał nas zawsze w opiece.


środa, 05 grudzień 2018 11:07
Gość: Modlitwa

Proszę o modlitwę za uzdrowienie mojego męża Ryszarda. Prosi Urszula


środa, 05 grudzień 2018 07:25
Anna: intencja

Za wstawiennictwem Matki Bożej, Św Józefa bardzo proszę o modlitwę w intencjach Panu Bogu wiadomych oraz o łaskę znalezienia pracy. Wdzięczna Anna


wtorek, 04 grudzień 2018 20:49
 
Powered by Phoca Guestbook