Karmel Maryi Matki Nadziei

i św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Ełku

12 lat naszej obecności w Ełku
" św. Teresa od Jezusa Jak nasz umysł, jakkolwiek by był bystry, nie zdoła pojąć Boga, tak również ledwo może pojąć wielkość duszy, którą Bóg, jak nam to własnym swoim słowem oznajmia, stworzył na swój obraz i podobną sobie. "

św. Teresa od Jezusa

Tu możesz wpisać intencję, w której prosisz o modlitwę. Po uaktualnieniu wpisów,
będzie mogła ją przeczytać każda osoba przeglądająca księgę.
Wszystkich, którzy pragną, by powierzane intencje znane były tylko nam - prosimy o pisanie na adres klasztornej skrzynki mailowej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Uprzejmie prosimy o używanie polskich znaków oraz o nienadużywanie WIELKICH LITER (czyli wyłączenie klawisza CAPS LOCK!).

Wyślij wiadomość

Obrazek Captcha

Dane zebrane w tym formularzu nie są nikomu przekazywane i przetwarzane są jedynie i wyłącznie w podstawowym zakresie zgodnym z celem działania tej strony - jako wpis Księgi Intencji / Księgi Gości. Strona publikuje nazwę użytkownika, datę wpisu oraz temat i treść intencji / pozdrowień.

Jeżeli tego warunku nie akceptujesz formularz nie prześle Twojej prośby o modlitwę / czy też Twoich pozdrowień lub podziękowań.

Intencje, które chcesz polecić naszej modlitwie, lub inne wpisy, które chcesz nam przekazać, ale nie chcesz aby zostały umieszczone na stronie, prosimy wysyłać na adres: karmel.elk@gmail.com.

Jeżeli chcesz usunąć wcześniej zamieszczony wpis - prosimy o wysłanie (z adresu e-mail podanego we wpisie) informacji, ze wskazaniem daty wpisu i nazwy użytkownika.


Beata: Intencja

Proszę o modlitwę za mnie i moją koleżankę Agnieszkę, z którą popadłam w konflikt. Panie, przemień nas i nasze serca.


poniedziałek, 23 marzec 2020 05:48
Lucyna Z.: prośba o modlitwę

proszę o modlitwe o nawrócenie, powrót do Boga, przykazań Bożych i Kościoła dla mojej córki Barbary i jej przyszłego męża, o łaskę Sakramentu Pokuty, Eucharystii i Sakramentu Małżeństwa oraz Sakramentu Chrztu św. dla ich dziecka, które ma się narodzić, o zdrowie i potrzebne łaski , Dary Ducha św. dla nich, a także poprowadzenie drogą do zbawienia.


poniedziałek, 23 marzec 2020 00:50
Joanna: Ukochane Siostry w Jezusie - proszę o modlitwę...o pracę dla brata

Ukochane Siostry w Panu! Jezus Wam nie odmówi! Pokornie proszę Was o modlitwę o pracę! za mojego brata Krzysztofa aby dostał pracę, jest w Niemczech. Ale z powodu koronawirusa zwolnili go i znów szuka pracy!... U nas w Polsce nie ma szans na pracę, tam jest i oby znalazł pracę tam jako elektryk-mechanik maszyn. Bardzo się martwię i przepraszam, że proszę Was pokornie o modlitwę... 


niedziela, 22 marzec 2020 19:37
Gość: Prośba o szczęśliwą operację

Proszę o modlitwę w intencji mojego kochanego chrzestnego Wuja Bogumiła - o szczęśliwy przebieg jutrzejszej operacji. Proszę o uzdrowienie. O mądrość dla lekarzy.


niedziela, 22 marzec 2020 12:22
Beata: Intencja

O ustąpienie dolegliwości ginekologicznych dla córki.


niedziela, 22 marzec 2020 09:02
Urszula: Prośba o modlitwę

Proszę o modlitwę w intencji uleczenia z natrętnych myśli (nerwica natręctw stwierdzona).


sobota, 21 marzec 2020 19:49
Beata: Intencja

O ustanie bóli menstruacyjnych dla córki. Panie ulecz.


sobota, 21 marzec 2020 08:02
Gość: Prośba

Proszę o modlitwę za wstawiennictwem Św.Józefa o uzdrowienie relacji małżeńskiej u Grażyny i jej męża oraz o uzdrowienie męża z nałogu alkoholowego.


piątek, 20 marzec 2020 17:33
Anna: intencja

O cud uratowania mojego małżeństwa. O powrót i przemianę męża.


piątek, 20 marzec 2020 11:49
Beata: Intencja

O zdrowie i awans dla syna.


piątek, 20 marzec 2020 05:39
 
Powered by Phoca Guestbook