Karmel Maryi Matki Nadziei

i św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Ełku

12 lat naszej obecności w Ełku
" św. Teresa od Jezusa Rzecz to jasna, że im większe ktoś nam wyświadczył dobrodziejstwa, tym więcej będziemy go miłować. Słuszną więc jest rzeczą i wielką zasługą pamiętać zawsze o tym, że od Boga mamy byt i nasze istnienie, że On nas stworzył z niczego i zachowuje nas, że wszystkie dobrodziejstwa swojej Męki i śmierci nam przygotował i w pogotowiu trzymał dla każdego z nas dziś żyjących, na długo przedtem, nimnas stworzył. "

św. Teresa od Jezusa

Tu możesz wpisać intencję, w której prosisz o modlitwę. Po uaktualnieniu wpisów,
będzie mogła ją przeczytać każda osoba przeglądająca księgę.
Wszystkich, którzy pragną, by powierzane intencje znane były tylko nam - prosimy o pisanie na adres klasztornej skrzynki mailowej: karmel.elk@gmail.com
Uprzejmie prosimy o używanie polskich znaków oraz o nienadużywanie WIELKICH LITER (czyli wyłączenie klawisza CAPS LOCK!).

Wyślij wiadomość

Obrazek Captcha

Dane zebrane w tym formularzu nie są nikomu przekazywane i przetwarzane są jedynie i wyłącznie w podstawowym zakresie zgodnym z celem działania tej strony - jako wpis Księgi Intencji / Księgi Gości. Strona publikuje nazwę użytkownika, datę wpisu oraz temat i treść intencji / pozdrowień.

Jeżeli tego warunku nie akceptujesz formularz nie prześle Twojej prośby o modlitwę / czy też Twoich pozdrowień lub podziękowań.

Intencje, które chcesz polecić naszej modlitwie, lub inne wpisy, które chcesz nam przekazać, ale nie chcesz aby zostały umieszczone na stronie, prosimy wysyłać na adres: karmel.elk@gmail.com.

Jeżeli chcesz usunąć wcześniej zamieszczony wpis - prosimy o wysłanie (z adresu e-mail podanego we wpisie) informacji, ze wskazaniem daty wpisu i nazwy użytkownika.


Gość: Prośba

1. Proszę o uzdrowienie Andrzeja z choroby nowotworowej.

2. Proszę o łaskę zdrowia dla Ewy, Piotra, Lidii, Ewy, Iwony i Jerzego.

3. Proszę o łaskę wiary dla Jadwigi i Wiktora oraz o zdrowie dla Bartka.


wtorek, 02 październik 2018 19:27
Małgorzata : Prośba o modlitwę

Za kilka dni wychodzę za mąż. Bardzo proszę o modlitwę za mnie i mojego narzeczonego o potrzebne łaski dla nas, abyśmy stworzyli rodzinę na wzór świętej rodziny z Nazaretu. By miłość Boża mieszkała w naszym Domu, abyśmy uświęcali się w naszym powołaniu do małżeństwa. Małgorzata


wtorek, 02 październik 2018 15:09
Beata: prośba o modlitwę

O powodzenie na studiach dla syna.


wtorek, 02 październik 2018 07:26
Gość: Prośba o modlitwę

Proszę o wstawiennictwo i modlitwę. Pomóż mi Boże i całej mojej rodzinie, aby przetrwać ten trudny czas. Proszę o pomyślny przebieg i sprawiedliwe zakończenie sprawy rozwodowej. Bóg zapłać.


poniedziałek, 01 październik 2018 21:26
Gość: Prośba o modlitwę

Prosimy w intencji rekolekcji Domowego Kościoła, które będą się odbywały od 5 do 7 października - o światło Ducha Świętego dla prowadzących oraz otwarcie serc dla wszystkich uczestników.


poniedziałek, 01 październik 2018 20:51
Ania: prosba o modlitwę

Bardzo proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojej rodziny oraz w intencji spłacenia ogromnych długów, których bez pomocy Bożej nie jestesmy w stanie uregulować. Bóg zapłać za modlitwę. Ania.


poniedziałek, 01 październik 2018 20:29
Gość: syn

Proszę o modlitwę za Tomka, nie uczy się, o przemianę, by się zmienił, by poważnie podszedł do swoich obowiązków. mama


poniedziałek, 01 październik 2018 19:53
Gość: uwolnienie

Proszę o uwolnienie od nieczystego ducha i uzdrowienie. proszę o codzienną ochronę


poniedziałek, 01 październik 2018 14:58
Gość: Prośba o modlitwę

O szczęśliwą operację i uzdrowienie z choroby dla Anny.


poniedziałek, 01 październik 2018 12:59
Magda: Prośba o modlitwę

Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej 5-letniej córki, która ma Zespół Aspergera, zaburzenia rozwojowe i emocjonalne, w intencji uzdrowienia drugiej córki, która ma Atopowe Zapalenie Skóry i alergię na roztocza oraz w mojej intencji. Mam raka jajnika obecnie jestem w ciąży i w trakcie chemioterapii. O zdrowie dla mnie i dzidziusia.


poniedziałek, 01 październik 2018 11:34
 
Powered by Phoca Guestbook