Karmel Maryi Matki Nadziei

i św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Ełku

12 lat naszej obecności w Ełku
" św. Teresa od Jezusa Wszystko od tego zależy, abyśmy oddali się Jemu bez podziału i nieodwołalnie, i w niczym nie krępowali Jego działania w nas, tak iżby mógł rządzić i rozporządzać jak swoją rzeczą. "

św. Teresa od Jezusa

Tu możesz wpisać intencję, w której prosisz o modlitwę. Po uaktualnieniu wpisów,
będzie mogła ją przeczytać każda osoba przeglądająca księgę.
Wszystkich, którzy pragną, by powierzane intencje znane były tylko nam - prosimy o pisanie na adres klasztornej skrzynki mailowej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Uprzejmie prosimy o używanie polskich znaków oraz o nienadużywanie WIELKICH LITER (czyli wyłączenie klawisza CAPS LOCK!).

Wyślij wiadomość

Obrazek Captcha

Dane zebrane w tym formularzu nie są nikomu przekazywane i przetwarzane są jedynie i wyłącznie w podstawowym zakresie zgodnym z celem działania tej strony - jako wpis Księgi Intencji / Księgi Gości. Strona publikuje nazwę użytkownika, datę wpisu oraz temat i treść intencji / pozdrowień.

Jeżeli tego warunku nie akceptujesz formularz nie prześle Twojej prośby o modlitwę / czy też Twoich pozdrowień lub podziękowań.

Intencje, które chcesz polecić naszej modlitwie, lub inne wpisy, które chcesz nam przekazać, ale nie chcesz aby zostały umieszczone na stronie, prosimy wysyłać na adres: karmel.elk@gmail.com.

Jeżeli chcesz usunąć wcześniej zamieszczony wpis - prosimy o wysłanie (z adresu e-mail podanego we wpisie) informacji, ze wskazaniem daty wpisu i nazwy użytkownika.


Małgorzata: intencja

Proszę za Jacka, żeby Bóg dał mu zdolność rozpoznania miłości i uzdrowienie duchowe i żebyśmy mogli być razem - jeśli taka jest Jego wola. Małgorzata


sobota, 06 kwiecień 2024 13:42
Gość: Prośba o modlitwę

W intencji Jana i Jego Rodziny - o potrzebne łaski dla nich wszystkich.


sobota, 06 kwiecień 2024 12:29
Bart: w potrzebie

Proszę w intencji Panu Bogu wiadomej .


sobota, 06 kwiecień 2024 11:44
Gość: Modlitwa

Szczęść Boże! Bardzo proszę o modlitwę w intencji Księdza Tadeusza Urbańczyka o łaskę szczęśliwego przebiegu badań lekarskich, pomyślne wyniki badań, zdrowie i błogosławieństwo Boże. Proszę też o łaskę pomyślnych wyników badań dla Józefa. Bóg zapłać!


sobota, 06 kwiecień 2024 09:55
Gość: Prośba o modlitwę

Szczęść Boże, Błagam o modlitwę za mojego męża o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej. Jezu. Ufam Tobie


piątek, 05 kwiecień 2024 20:02
Gość: Proszę o modlitwę

Proszę o modlitwę o zdrowie dla moich rodziców zwłaszcza o uzdrowienie oczu taty z zaćmy. Proszę o uratowanie małżeństwa moich rodziców. O przemianę serca mojego taty Eugeniusza, aby już nikogo nie krzywdził abyśmy mogli mu wszyscy przebaczyć. Bóg zapłać


piątek, 05 kwiecień 2024 17:55
Beata L: Intencja

Prosze o modlitwe za moja córke Kamile z okazji urodzin.


piątek, 05 kwiecień 2024 17:36
Grazyna: Mieszkanie

Gorąco proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji załatwienia mieszkania zastępczego, remontują nasz blok socjalny i nie zapewniają mieszkań zastępczych, w wypowiedzeniu kazali szukać samemu. Mam 77 lat, wiele chorób i chodzę z laską. Grozi mi bezdomność za miesiąc. Bóg zapłać za modlitwę. Grażyna


piątek, 05 kwiecień 2024 09:18
Maria Magdalena: prośba

Błagam o modlitwę w intencji męża żeby przestał pić alkohol, oby Bóg wyleczył go z depresji bo cierpi cała rodzina. Boże przywróć jemu i mi spokój wewnętrzny, żebyśmy mogli spokojnie życ, spać w nocy, żeby mąż nie przejadał stresu. Proszę też za dzieci żeby miały dobre wyniki w nauce i dobrych przyjaciół. Bóg zapłać.


piątek, 05 kwiecień 2024 08:16
Janusz: prośba

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego spuchniętego lewego kolana i o zdrowie psychiczne i fizyczne


czwartek, 04 kwiecień 2024 01:34
 
Powered by Phoca Guestbook