Karmel Maryi Matki Nadziei

i św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Ełku

12 lat naszej obecności w Ełku
" św. Teresa od Jezusa A jakże wielka jest dobroć Twoja, że w samejże chwili, gdy grzeszymy, Ty raczysz wspomnieć na nas, i gdy my grzechemn naszym cios śmiertelny w Ciebie wymierzamy, Ty znowu nam rękę podajesz i z tej zapamiętałości do opamiętania się nas przywołujesz, abyśmy się starali i prosili Ciebie o uzdrowienie! Błogosławiony niech będzie tak łaskawy Pan i błogosławione to wielkie Jego miłosierdzie! "

św. Teresa od Jezusa

"W sercu Kościoła
mojej Matki,
będę Miłością"

Zapraszamy
na Uroczystość Patronalną naszego Klasztoru
Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus, Doktora Kościoła i Patronki Misji
oraz Rozpoczęcie Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego w Diecezji Ełckiej

1.10.2019 r. o godz. 7:00

Czytaj więcej...

6 października 2019 r. o godz. 10:00 zapraszamy na Mszę Świętą, bezpośrednio po której rozpocznie się Uwielbienie Jezusa Eucharystycznego prowadzone przez Wspólnotę Guadalupe z Lublina.

Czytaj więcej...

W Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny dziękowałyśmy Panu Bogu za łaskę powołania naszej siostry Teresy Bernadetty od Maryi Niepokalanej, która obchodziła Jubileusz 25-lecia złożenia ślubów zakonnych w Karmelu Terezjańskim.

Mszę Świetą Jubileuszową celebrował Delegat Prowincjała d/s Mniszek O.Wojciech Ciak OCD. Przed laty Ojciec przewodniczył również Eucharystii, podczas której, dzisiejsza Jubilatka, złożyła swą pierwszą profesję zakonną.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

dziewczęta i młode kobiety rozeznające swe życiowe powołanie na rekolekcje: „ZAKOCHANE W BOGU

Rekolekcje odbędą się w dniach 24 do 27 lipca 2019 r. w naszym klasztorze Sióstr Karmelitanek Bosych w Witynach koło Ełku.

Czytaj więcej...