Karmel Maryi Matki Nadziei

i św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Ełku

12 lat naszej obecności w Ełku
" św. Teresa od Jezusa Z początku, gdy dusza dopiero zaczyna wstępować na drogi życia wewnętrznego, Bóg nie ukazuje jej się jawnie, aby nie przeraziła się widokiem niskości i nicestwa swego wobec mieszkającego w niej tak ogromnego Majestatu. Powoli jednak, w miarę jak uzna tego potrzebę, rozszerza i rozprzestrzenia tę duszę, aby zdolna była objąć te skarby, które w niej składa. "

św. Teresa od Jezusa

Pozdrawiamy wszystkich Przyjaciół i dziękujemy za pozostawienie znaku swej obecności :)

Uprzejmie prosimy o używanie polskich znaków oraz o nienadużywanie WIELKICH LITER
(czyli wyłączenie klawisza CAPS LOCK!).

Wyślij wiadomość

Obrazek Captcha

Dane zebrane w tym formularzu nie są nikomu przekazywane i przetwarzane są jedynie i wyłącznie w podstawowym zakresie zgodnym z celem działania tej strony - jako wpis Księgi Intencji / Księgi Gości. Strona publikuje nazwę użytkownika, datę wpisu oraz temat i treść intencji / pozdrowień.

Jeżeli tego warunku nie akceptujesz formularz nie prześle Twojej prośby o modlitwę / czy też Twoich pozdrowień lub podziękowań.

Intencje, które chcesz polecić naszej modlitwie, lub inne wpisy, które chcesz nam przekazać, ale nie chcesz aby zostały umieszczone na stronie, prosimy wysyłać na adres: karmel.elk@gmail.com.

Jeżeli chcesz usunąć wcześniej zamieszczony wpis - prosimy o wysłanie (z adresu e-mail podanego we wpisie) informacji, ze wskazaniem daty wpisu i nazwy użytkownika.


Mateusz : Prośba

Proszę o opiekę, potrzebne łaski dla Magdaleny, zachowanie Jej od zła oraz o o Boże królowanie w Jej życiu.


sobota, 01 sierpień 2020 19:49
H.LAGOWSKA: Pozdrowienia

Serdecznie pozdrawiam wszystkie Siostry, życzę aby dobry Bóg otaczał swoją opieką i błogosławił każdy dzień. Szczególnie pozdrawiam Siostrę Andrzeję, moją krajankę


sobota, 20 czerwiec 2020 20:45
Klaudia Monkiewicz: Podziękowanie

Miejsce, w którym mieszkają Anioły... do którego zostaliśmy zaproszeni na wyjątkową uroczystość ? Dziękujemy Siostrom za niezwykłą gościnność oraz okazane serce, a także za chwile niezwykłych wzruszeń oraz Dobro, którego doświadczyliśmy wczoraj dzięki Waszej obecności... ☀️


niedziela, 31 maj 2020 14:59
Agnieszka: podzękowania

Szczęść Boże. Kochane Siostry z całego serca dziękuję za wszystkie modlitwy. o które Was proszę jakie od kilku lat miesiąc w miesiąc zamieszczam, bądź przesyłam na maila, widzę każdego dnia zmiany w moim i moich bliskich życiu, w naszym życiu. Niech Wam Pan Błogosławi i strzeże Was. Dziękuję za Wasze poświęcenie się Bogu i Wasze modlitwy, które są wielkim wsparciem.


czwartek, 07 maj 2020 09:32
s.Barbara i s.Aniela: pozdrowienie

Chrystus Pan zmartwychwstal! Serdecznie witamy wszystkich Siostr. z Lotwy..Chcemy przywitac s.Elzbiete z zyczeniem duzo lask Bozych na nowej drodze.


niedziela, 03 maj 2020 18:47
Gość: Dziękuję

Dziękuję z calego serca za piosenkę ,,Razem przetrwamy ten czas" , to trudny czas dla wszystkich, Bóg zapłać

"

środa, 08 kwiecień 2020 22:10
Marzanna: Prośba

Proszę o modlitwę o Boże błogosławieństwo dla moich córek Kasi i Madzi, o święte Boże rodziny dla nich, zdrowe,mądre potomstwo, zdrowie, dobre prace i Boże królowanie w ich życiu


czwartek, 02 kwiecień 2020 11:26
Beata L: Intencja

Maryjo, Matko Nadziei! Dziękuję za wszelkie łaski, którymi obdarzasz mnie i moich bliskich. Siostrom wielkie Bóg zapłać za modlitwy!


sobota, 29 luty 2020 09:16
Beata: Intencja

Panie, dziękuję za łaskę, którą obdarzyłeś moją córkę. Bóg zapłać Siostrom za modlitwy!


piątek, 28 luty 2020 05:27
Agnieszka: podzękowania

Dziękuję za wszystkie Wasze modlitwy, kochane Siostry, dziękuję za życzenia - podobnie jak w zeszłym roku bardzo się wzruszyłam, że o mnie kochane siostry pamiętacie.


piątek, 24 styczeń 2020 09:41
 
Powered by Phoca Guestbook