Karmel Maryi Matki Nadziei

i św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Ełku

12 lat naszej obecności w Ełku
" św. Teresa od Jezusa O, piękności, która przewyższasz wszelkie inne piękności! Nie raniąc, boleść zadajesz, i boleśnie wygaszasz miłość do stworzeń. O, więzi, co łączysz dwie tak nierówne rzeczy! Nie wiem, dlaczego rozwiązujesz, bo przecież wiążąc, moc dajesz, by cierpienia za dobro uważać. Złączyłeś tego, co nie jest bytem, z Bytem nieskończonym: nie kończąc, kończysz, nie mając kogo miłować, kochasz i wywyższasz naszą nicość. "

św. Teresa od Jezusa

Pozdrawiamy wszystkich Przyjaciół i dziękujemy za pozostawienie znaku swej obecności :)

Uprzejmie prosimy o używanie polskich znaków oraz o nienadużywanie WIELKICH LITER
(czyli wyłączenie klawisza CAPS LOCK!).

Wyślij wiadomość

Obrazek Captcha

Dane zebrane w tym formularzu nie są nikomu przekazywane i przetwarzane są jedynie i wyłącznie w podstawowym zakresie zgodnym z celem działania tej strony - jako wpis Księgi Intencji / Księgi Gości. Strona publikuje nazwę użytkownika, datę wpisu oraz temat i treść intencji / pozdrowień.

Jeżeli tego warunku nie akceptujesz formularz nie prześle Twojej prośby o modlitwę / czy też Twoich pozdrowień lub podziękowań.

Intencje, które chcesz polecić naszej modlitwie, lub inne wpisy, które chcesz nam przekazać, ale nie chcesz aby zostały umieszczone na stronie, prosimy wysyłać na adres: karmel.elk@gmail.com.

Jeżeli chcesz usunąć wcześniej zamieszczony wpis - prosimy o wysłanie (z adresu e-mail podanego we wpisie) informacji, ze wskazaniem daty wpisu i nazwy użytkownika.


Agnieszka: podzękowania

Szczęść Boże. Kochane Siostry z całego serca dziękuję za wszystkie modlitwy. o które Was proszę jakie od kilku lat miesiąc w miesiąc zamieszczam, bądź przesyłam na maila, widzę każdego dnia zmiany w moim i moich bliskich życiu, w naszym życiu. Niech Wam Pan Błogosławi i strzeże Was. Dziękuję za Wasze poświęcenie się Bogu i Wasze modlitwy, które są wielkim wsparciem.


czwartek, 07 maj 2020 09:32
s.Barbara i s.Aniela: pozdrowienie

Chrystus Pan zmartwychwstal! Serdecznie witamy wszystkich Siostr. z Lotwy..Chcemy przywitac s.Elzbiete z zyczeniem duzo lask Bozych na nowej drodze.


niedziela, 03 maj 2020 18:47
Gość: Dziękuję

Dziękuję z calego serca za piosenkę ,,Razem przetrwamy ten czas" , to trudny czas dla wszystkich, Bóg zapłać

"

środa, 08 kwiecień 2020 22:10
Marzanna: Prośba

Proszę o modlitwę o Boże błogosławieństwo dla moich córek Kasi i Madzi, o święte Boże rodziny dla nich, zdrowe,mądre potomstwo, zdrowie, dobre prace i Boże królowanie w ich życiu


czwartek, 02 kwiecień 2020 11:26
Beata L: Intencja

Maryjo, Matko Nadziei! Dziękuję za wszelkie łaski, którymi obdarzasz mnie i moich bliskich. Siostrom wielkie Bóg zapłać za modlitwy!


sobota, 29 luty 2020 09:16
Beata: Intencja

Panie, dziękuję za łaskę, którą obdarzyłeś moją córkę. Bóg zapłać Siostrom za modlitwy!


piątek, 28 luty 2020 05:27
Agnieszka: podzękowania

Dziękuję za wszystkie Wasze modlitwy, kochane Siostry, dziękuję za życzenia - podobnie jak w zeszłym roku bardzo się wzruszyłam, że o mnie kochane siostry pamiętacie.


piątek, 24 styczeń 2020 09:41
Beata: Intencja

Kochanym Siostrom omadlającym nasze intencje życzę pokoju serca i błogosławieństwa od Dzieciątka Jezus na te Święta Bożego Narodzenia. Beata - Ełk.


poniedziałek, 23 grudzień 2019 08:06
Agnieszka: podzękowania

Szczęść Boże kochane Siostry!!!!! Dziękuję za Wasze modlitwy Kochane Siostry.  Dziękuję za wszystkie te cuda w moim życiu. Dziękuję za wszystko co Pan w swej litości czyni dla mnie każdego dnia. Jeszcze raz bardzo pokornie proszę o modlitwę.  Niech Dzieciątko Jezus uczy nas całkowitego zawierzenia Bogu i przyjmowania innych z miłością.


niedziela, 08 grudzień 2019 19:42
Agnieszka: podzękowania

Szczęść Boże. Kochane Siostry z całego serca dziękuję za wszystkie modlitwy i prośby moje, o które Was proszę jakie od kilku lat miesiąc w miesiąc zamieszczam, bądź przesyłam na maila, widzę każdego dnia zmiany w moim i moich bliskich życiu, w naszym życiu. Niech Wam Pan Błogosławi i strzeże Was. Dziękuję za Wasze poświęcenie się Bogu i Wasze modlitwy, które są wielkim wsparciem


wtorek, 12 listopad 2019 20:15
 
Powered by Phoca Guestbook