Karmel Maryi Matki Nadziei

i św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Ełku

12 lat naszej obecności w Ełku
" św. Teresa od Jezusa Kto prawdziwie miłuje, ten wszędzie i na każdym miejscu miłuje i pamięta o umiłowanym. Byłaby to rzecz smutna, gdybyśmy nie mogli się modlić inaczej, tylko schowani w kącie. "

św. Teresa od Jezusa

Pozdrawiamy wszystkich Przyjaciół i dziękujemy za pozostawienie znaku swej obecności :)

Uprzejmie prosimy o używanie polskich znaków oraz o nienadużywanie WIELKICH LITER
(czyli wyłączenie klawisza CAPS LOCK!).

Wyślij wiadomość

Solve the equation: 97 minus 29 equals

Dane zebrane w tym formularzu nie są nikomu przekazywane i przetwarzane są jedynie i wyłącznie w podstawowym zakresie zgodnym z celem działania tej strony - jako wpis Księgi Intencji / Księgi Gości. Strona publikuje nazwę użytkownika, datę wpisu oraz temat i treść intencji / pozdrowień.

Jeżeli tego warunku nie akceptujesz formularz nie prześle Twojej prośby o modlitwę / czy też Twoich pozdrowień lub podziękowań.

Intencje, które chcesz polecić naszej modlitwie, lub inne wpisy, które chcesz nam przekazać, ale nie chcesz aby zostały umieszczone na stronie, prosimy wysyłać na adres: karmel.elk@gmail.com.

Jeżeli chcesz usunąć wcześniej zamieszczony wpis - prosimy o wysłanie (z adresu e-mail podanego we wpisie) informacji, ze wskazaniem daty wpisu i nazwy użytkownika.


Gość: pozdrowienia

Niech będzie uwielbiony w Waszych sercach nasz Pan Jezus Chrystus!


niedziela, 11 sierpień 2019 13:20
Agnieszka: podziękowania

Dziękuję za wszystkie Wasze modlitwy, kochane Siostry, dziękuję za życzenia Wielkanocne - podobnie jak w zeszłym roku bardzo się wzruszyłam, że o mnie kochane siostry pamiętacie.


wtorek, 07 maj 2019 12:22
Wiesia: podziękowania

Chce wyrazić Bogu moją głęboką wdzięczność za tyle otrzymanych łask, a Wam niech Chrystus błogosławi za waszą modlitwę, bez której byłoby mi bardzo trudno.


niedziela, 05 maj 2019 16:15
Halina: Od Haliny z Warszawy

Kochane Siostry Karmelitanki ! Dziękuję Najlepszemu Ojcu w niebie za Wasze Siostry Powołanie do Życia Konsekrowanego, za Wasze Modlitwy, które drogą przepełnioną Miłością dochodzą przed Oblicze Boga Najwyższego i z to, że po prostu jesteście Kochane Moje. Całuję wasze Karmelitańskie dłonie złożone do Modlitw Dziękczynnych i Błagalnych w dzień i w nocy do Niebios Bram


sobota, 02 luty 2019 17:25
Agnieszka: podziękowania

Dziękuję za wszystkie Wasze modlitwy, kochane Siostry, dziękuję za życzenia i opłatek - podobnie jak w zeszłym roku bardzo się wzruszyłam, że o mnie kochane siostry pamiętacie.


wtorek, 08 styczeń 2019 11:41
Gość: Podziękowanie

Dziękuję za modlitwę w intencji, którą zostawiłam. Prosiłam o porozumienie i szczerą rozmowę z bliską mi osobą i wyjaśnienie sobie wszystkich niedopowiedzeń i nieporozumień. Po trzech miesiącach braku kontaktu, porozmawialiśmy. Czuję, że to dobry początek... Jeszcze wiele przed nami, ale chociaż jest szansa na porozumienie. Dziękuję za wsparcie.


wtorek, 25 grudzień 2018 18:26
Ciocia Justyna: Dziękujemy

Kochane Siostry, dziękujemy za dar modlitwy za Ignasia i jego Tatę Krzysztofa. Obaj są po przeszczepie, który odbył się na początku października - miesiącu poświęconym Maryi i święta obaj spędzają już w domu :-D Jestem przekonana, że Patronka Waszego Klasztoru - Maryja Matka Nadziei - czuwa nad nimi. BÓG ZAPŁAĆ.


sobota, 22 grudzień 2018 22:44
Agnieszka: podziękowania

Szczęść Boże kochane Siostry Dzięki Waszym i moim modlitwom do Matki Bożej Szkaplerznej i Jej Wstawiennictwu coraz bardziej, każdego dnia czuję się dzieckiem Bożym - uczę się swoim życiem świadczyć o Bogu (jeszcze długa droga przede mną, ale z Maryją Królową Karmelu i Waszą modlitwą daję radę) Jeszcze raz Wielkie Bóg zapłać za modlitwę - Agnieszka


środa, 07 listopad 2018 12:52
Agnieszka: podziekowania

Szczęść Boże. Kochane Siostry z całego serca dziękuję za wszystkie modlitwy i prośby moje, o które Was proszę jakie od blisko roku miesiąc w miesiąc zamieszczam, widzę każdego dnia zmiany w moim i moich bliskich życiu, w naszym życiu. Niech Wam Pan Błogosławi i strzeże Was. Dziękuję za Wasze poświęcenie się Bogu i Wasze modlitwy, które są wielkim darem dla nas żyjących


niedziela, 01 lipiec 2018 19:27
Gość: Podziękowanie

Drogie Siostry, dziękuję Panu Bogu za Was, za to, że pomagacie modlitwą i wypraszacie łaski. Bóg zapłać


piątek, 08 czerwiec 2018 22:26
 
Powered by Phoca Guestbook