Karmel Maryi Matki Nadziei

i św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Ełku

12 lat naszej obecności w Ełku
" św. Teresa od Jezusa Pan kocha serca radosne, dusze zawsze uśmiechnięte. "

św. Teresa od Jezusa

Pozdrawiamy wszystkich Przyjaciół i dziękujemy za pozostawienie znaku swej obecności :)

Uprzejmie prosimy o używanie polskich znaków oraz o nienadużywanie WIELKICH LITER
(czyli wyłączenie klawisza CAPS LOCK!).

Wyślij wiadomość

Obrazek Captcha

Dane zebrane w tym formularzu nie są nikomu przekazywane i przetwarzane są jedynie i wyłącznie w podstawowym zakresie zgodnym z celem działania tej strony - jako wpis Księgi Intencji / Księgi Gości. Strona publikuje nazwę użytkownika, datę wpisu oraz temat i treść intencji / pozdrowień.

Jeżeli tego warunku nie akceptujesz formularz nie prześle Twojej prośby o modlitwę / czy też Twoich pozdrowień lub podziękowań.

Intencje, które chcesz polecić naszej modlitwie, lub inne wpisy, które chcesz nam przekazać, ale nie chcesz aby zostały umieszczone na stronie, prosimy wysyłać na adres: karmel.elk@gmail.com.

Jeżeli chcesz usunąć wcześniej zamieszczony wpis - prosimy o wysłanie (z adresu e-mail podanego we wpisie) informacji, ze wskazaniem daty wpisu i nazwy użytkownika.


Gość: Prośba o modlitwę

Bardzo proszę o modlitwę za siostrę mojego Narzeczonego, która ma 14 lat i aktualnie jest w szpitalu psychiatrycznym (nic Jej nie jest) i robi na złość rodzicom bo chce być w centrum uwagi. Wpadła tam w źle towarzystwo zaczęła słuchać muzyki metalowej. Nie szanuje rodziców i niczyjego zdania. Koledzy stali się wyznacznikiem. Dziękuję za modlitwę. Ma na imię Antonina.


środa, 06 marzec 2024 23:10
Sylwia: Podziekowanie

Dziękuję za modlitwę za 2 letnią Hanię. Wróciła ze szpitala do domu i ma się dobrze. Bóg zapłać za Waszą modlitwę. Chwała Panu


czwartek, 08 luty 2024 19:10
Gość: Życzenia

Z okazji Święta składam Siostrom życzenia wszelkich łask z góry oraz proszę o modlitwę w mojej intencji. Monika


niedziela, 16 lipiec 2023 14:02
Magdalena: Ważna sprawa

Szczęść Boże! Chciałam podziękować za modlitwę z pewnej intencji. Miałam je dwie, ale jedna myślę, że już została wysłuchana. Pan Bóg zainterweniował i czuję to. Jeszcze raz dziękuję!


sobota, 04 marzec 2023 09:34
Anna: podziękowanie

Dziękuję Ci Jezu, za urodzenie zdrowej Judytki, za którą modliło się wielu, również na tej stronie zamieszczałam prośbę o modlitwę. Bądź uwielbiony w tym dziecku i Jej Mamie, która nie poddała się sugestiom lekarzy, by usunąć, bo ciąża zagraża Jej zdrowiu. Chwała Panu.


sobota, 11 luty 2023 19:09
Amanda : Modlitwa

Szczęść Boże, jakiś czas temu 17.07 pisałam do Sióstr z taką prośbą: „ Modlitwa o dar macierzyństwa, abym zaszła w ciąże i urodziła zdrowe i silne dziecko - Amanda Mama trzech Nienarodzonych Dzieci”. Chciałabym z całego serca podziękować za modlitwę - została wysłuchana, ponieważ zaszłam w swoją czwartą ciąże z czego przeogromne się cieszę, ale nadal proszę o modlitwę..


wtorek, 18 październik 2022 17:52
Małgorzata: Podziękowanie

Składam siostrom dziękczynienie za modlitwy za moją córkę Olę.Chcę podzielić się radością,że Ola zawarła sakramentalny związek małżeński i wraz ze swoim mężem Marcinem zaprosili Pana Jezusa do swojego życia jako ich Pana. Chwała Bogu Najwyższemu. Niech Bóg bedzie uwielbiony w każdej siostrze.. Chwała Panu i jego Najświętszej Matce.


środa, 27 lipiec 2022 08:02
Justyna: Podziękowanie

Kilka miesięcy temu wysłałam prośbę o modlitwę o cud uzdrowienia dla nienarodzonej córeczki, u której zdiagnozowano wadę letalną - bezczaszkowie. Chciałabym bardzo podziękować za modlitwę, bo Marysia szczęśliwie się urodziła i była na tyle silna, że wyszła do domu i mogła poznać rodzeństwo i Dziadków. Dane nam było przeżyć 5 dni z Marysią zanim poszła do Nieba


wtorek, 08 luty 2022 22:29
Gość: podziękowanie

Dziękuję za szczęśliwy przebieg operacji i dobre wyniki badań mojego Taty Andrzeja. Miej go Maryjo nadal w swojej opiece. Łukasz


sobota, 07 sierpień 2021 11:36
Eliszeba: Pozdrowienia

W Święto Matki Bożej Szkaplerznej pozdrawiam wszystkie Siostry Karmelitanki. Przed wieloma laty u Was przyjęłam Szkaplerz Karmelitański. Wtedy Wasz klasztor był jeszcze w budowie. Bóg zapłać za modlitwę, piękne piosenki, ręcznie wykonane różańce. Proszę dziś o modlitwę w intencji uzdrowienia fizycznego i duchowego mego męża Przemysława, o zdrowie dla Pani Basi i wszelkie potrzebne łaski


piątek, 16 lipiec 2021 10:30
 
Powered by Phoca Guestbook