Karmel Maryi Matki Nadziei

i św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Ełku

12 lat naszej obecności w Ełku
" św. Teresa od Jezusa Kto raz zaczął ćwiczyć się w modlitwie wewnętrznej, jakkolwiek by liczne i wielkie były jeso wady i usterki, niech jej nie porzuca, bo rozmyślanie właśnie jest środkiem, za pomocą którego można się poprawić, a bez niego poprawa będzie o wiele trudniejsza. "

św. Teresa od Jezusa

Tu możesz wpisać intencję, w której prosisz o modlitwę. Po uaktualnieniu wpisów,
będzie mogła ją przeczytać każda osoba przeglądająca księgę.
Wszystkich, którzy pragną, by powierzane intencje znane były tylko nam - prosimy o pisanie na adres klasztornej skrzynki mailowej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Uprzejmie prosimy o używanie polskich znaków oraz o nienadużywanie WIELKICH LITER (czyli wyłączenie klawisza CAPS LOCK!).

Wyślij wiadomość

Obrazek Captcha

Dane zebrane w tym formularzu nie są nikomu przekazywane i przetwarzane są jedynie i wyłącznie w podstawowym zakresie zgodnym z celem działania tej strony - jako wpis Księgi Intencji / Księgi Gości. Strona publikuje nazwę użytkownika, datę wpisu oraz temat i treść intencji / pozdrowień.

Jeżeli tego warunku nie akceptujesz formularz nie prześle Twojej prośby o modlitwę / czy też Twoich pozdrowień lub podziękowań.

Intencje, które chcesz polecić naszej modlitwie, lub inne wpisy, które chcesz nam przekazać, ale nie chcesz aby zostały umieszczone na stronie, prosimy wysyłać na adres: karmel.elk@gmail.com.

Jeżeli chcesz usunąć wcześniej zamieszczony wpis - prosimy o wysłanie (z adresu e-mail podanego we wpisie) informacji, ze wskazaniem daty wpisu i nazwy użytkownika.


Beata: Intencja

Bądź wola Twoja Panie w moim życiu!


sobota, 22 luty 2020 09:19
Gość: duchowa adopcja dzieci poczętych

Proszę o modlitwę za to, by maksymalna ilość osób adoptowało duchowo dzieci poczęte zagrożone zagładą. O to, by nie były dokonywane aborcje. O to, by konający nie szli do piekła. O nawrócenie grzeszników szczególnie zatwardziałych. Abym ja, Jacek, nie poszedł do piekła.


sobota, 22 luty 2020 02:19
Justyna: Prośba

Proszę o modlitwę w intencji Dominiki i Jagody o dobry przebieg ciąży i szczęśliwe rozwiązanie, a także w intencji Łucji, Natalii, Katarzyny i Magdaleny o nawrócenie, doświadczenie Boga i życie sakramentalne. Bóg zapłać!


piątek, 21 luty 2020 09:54
Beata: Intencja

O uzdrowienie kręgosłupa dla syna.


piątek, 21 luty 2020 05:22
Kasia: Prośba

o niebo dla Romana Klimasza


czwartek, 20 luty 2020 19:48
gość: Prośba o modlitwę

o dobre rozeznanie woli Bożej i życiowej misji, dobrą pracę, potrzebne dary, łaski i światło Ducha Św., i kochającego męża


czwartek, 20 luty 2020 16:53
Gość: Prośba o modlitwę

Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojej mamy Krystyny, łaskę uwolnienia i uzdrowienia.


czwartek, 20 luty 2020 16:51
gość: Prośba o modlitwę

Proszę o modlitwę za Wioletę, o pełne Boże błogosławieństwo w dalszym życiu, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Najświętszej, zdrowie duszy i ciała, znalezienie właściwej pracy i środków na godne życie, znalezienie kochającego męża. Bóg zapłać


czwartek, 20 luty 2020 16:46
mama: Prośba

za syna i synową, o łaskeę nawrócenia i uwolnienia proszę o modlitwę.


czwartek, 20 luty 2020 09:59
Beata: Intencja

O siły w odmawianiu Nowenny Pompejańskiej.


czwartek, 20 luty 2020 09:09
 
Powered by Phoca Guestbook