Karmel Maryi Matki Nadziei

i św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Ełku

12 lat naszej obecności w Ełku
" św. Teresa od Jezusa Nie żądam od was wielkich o Panu naszym rozmyślań, ani natężonej pracy rozumu, ani zdobywania się na piękne, wysokie myśli i uczucia. Żądam tylko, byście na Niego patrzyły. A któż wam może tego zabronić? Co wam może przeszkodzić, byście, gdy nie zdołacie uczynić nic więcej, nie miały zwrócić na Niego, choćby chwilowo, oczu duszy waszej? "

św. Teresa od Jezusa

Tu możesz wpisać intencję, w której prosisz o modlitwę. Po uaktualnieniu wpisów,
będzie mogła ją przeczytać każda osoba przeglądająca księgę.
Wszystkich, którzy pragną, by powierzane intencje znane były tylko nam - prosimy o pisanie na adres klasztornej skrzynki mailowej: karmel.elk@gmail.com
Uprzejmie prosimy o używanie polskich znaków oraz o nienadużywanie WIELKICH LITER (czyli wyłączenie klawisza CAPS LOCK!).

Wyślij wiadomość

Obrazek Captcha

Dane zebrane w tym formularzu nie są nikomu przekazywane i przetwarzane są jedynie i wyłącznie w podstawowym zakresie zgodnym z celem działania tej strony - jako wpis Księgi Intencji / Księgi Gości. Strona publikuje nazwę użytkownika, datę wpisu oraz temat i treść intencji / pozdrowień.

Jeżeli tego warunku nie akceptujesz formularz nie prześle Twojej prośby o modlitwę / czy też Twoich pozdrowień lub podziękowań.

Intencje, które chcesz polecić naszej modlitwie, lub inne wpisy, które chcesz nam przekazać, ale nie chcesz aby zostały umieszczone na stronie, prosimy wysyłać na adres: karmel.elk@gmail.com.

Jeżeli chcesz usunąć wcześniej zamieszczony wpis - prosimy o wysłanie (z adresu e-mail podanego we wpisie) informacji, ze wskazaniem daty wpisu i nazwy użytkownika.


Beata: Za mnie

Proszę o modlitwę za mnie o Boże błogosławieństwo dla mnie w pracy i opiekę Maryi.


wtorek, 19 marzec 2019 07:19
Daniela: Prośba o modlitwę

Proszę o modlitwę w intencji poczęcia dziecka.


poniedziałek, 18 marzec 2019 23:10
Tomasz: Intencja

Matko najdroższa, Maryjo, z całego swego ułomnego i słabego serca proszę o Twe wstawiennictwo u Syna Twego, a Pana Naszego Jezusa Chrystusa, o miłosierdzie i łaskę zdrowia dla mej rodziny tj, Magdaleny, Jakuba, Gabriela, Mateusza, Katarzyny, Franciszka, Franciszki, Jacka, Grzegorza, miej wzgląd również na mnie - o dobre wyniki badań proszę i Twą opiekę Niepokalanie Poczęta Panno Maryjo


poniedziałek, 18 marzec 2019 16:15
Iwona: Prośba

Proszę o modlitwę w intencji uratowania i odrodzenia naszego małżeństwa z Piotrem. Aby mój mąż otworzył swoje serce na moją miłość. Aby mój mąż zakończył chorą relację jaką utrzymuje z inną kobietą. Proszę też o modlitwę za tą kobietę o uwolnienie ją od uczuć skierowanych do mojego męża i o nawrócenie jej. Uzdrów mojego męża i kochankę z tej chorej relacji.


poniedziałek, 18 marzec 2019 10:10
Kasia: prośba o modlitwę

Proszę o modlitwę za zdrowie Marzeny Paluch, leży w szpitalu w stanie krytycznym po udarze mózgu. Jezu ufam Tobie!


poniedziałek, 18 marzec 2019 07:35
Natalia: Modlitwa o Dary Ducha Świętego

Drogie Siostry, Proszę o modlitwę za Jean-Michel'a, o Dary Ducha Świętego dla niego.


poniedziałek, 18 marzec 2019 01:48
Małgorzata: Prośbą o modlitwę

Proszę o modlitwę w intencji męża Marcina, o dar zmiany serca, zwrócenia mysli ku Bogu, dary Ducha Swietego,o uzdrowienie naszej relacji, prowadzenie Matki Bożej i Świętego Józefa


niedziela, 17 marzec 2019 23:29
Karol: prośba o modlitwę

Proszę o modlitwę o ratunek dla mojego małżeństwa, o Bożą opiekę nad naszym synem oraz uwolnienie mnie od lęku.


niedziela, 17 marzec 2019 20:38
Karolina: prośba o modlitwę

Drogie Siostry, Proszę o modlitwę, żeby konsekwencje mojego roztargnienia i stresu nie doprowadziły do katastrofy i zawiedzenia osób, które mi ufają. Proszę o rozum.


niedziela, 17 marzec 2019 09:41
Gość: Prośba o modlitwę

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Radosława, o jego nawrócenie, szczerą spowiedź. Powrót do Rodziny; a także o zgodę i przebaczenie. Boże, ulituj się nad nami grzesznikami. Jezu, ufam Tobie.


sobota, 16 marzec 2019 23:09
 
Powered by Phoca Guestbook